25 Ekim 2020

Gülsuyu Ariston Servisi

ile acibademarcelik

Gülsuyu Ariston servisi, Maltepe ilçesinde ikamet eden Ariston kullanıcılarına yerinde ve garantili beyaz eşya onarım desteği sunuyor. Profesyonel kadromuz sayesinde Ariston cihazlarınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak tamir ve bakım desteği alabilirsiniz. Servisimiz tarafından yapılan tüm işlemler 1 sene parça garantilidir.

Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınızın tüm teknik sorunlarını gün içinde gideriyor ve tekrar kullanabilmenizi sağlıyoruz. Dolabınız soğutmuyorsa içindeki yiyecekler bozulmadan müdahale edilsin istiyorsanız doğru yerdesiniz. Gülsuyu Ariston servisi olarak müşterilerimizin her birine aynı gün içinde destek veriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Üstelik servisimiz tüm değişen parçalara 1 sene garanti veriyor.

Ariston buzdolabı su akıtıyorsa…

Ariston buzdolabı modellerinde su akıtma arızası yaşından ötürü çok görülmektedir. Sizinde Ariston buzdolabınız su akıtıyorsa arıza ilerlemeden tamir ettirmek için Gülsuyu şubemizi hemen arayın. Servisimiz bu arızayı yerinde gidermektedir. Aslında tüm arızaları yerinde gideriyoruz. Arızası ne olursa olsun asla dolabınızı taşımıyoruz.

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz yıkamaya geçtikten kısa bir süre sonra arızaya giriyor veya direkt olarak su boşaltıyorsa makineyi sürekli başa alıp tekrar program vermeyin. Cihaz bu durumlarda taşırma yapar ve tabanda su birikir. Su seviyesi yükseldikçe motora veya pompaya ulaşabilir. Bu riskli durumlardan kurtulmak için Gülsuyu Ariston servis firmamızı arayarak en hızlı ekilde ve yerinde bu arızadan kurtulabilirsiniz.