25 Ekim 2020

Gülsuyu Ariston Servisi

ile acibademarcelik

Ariston cihazlarınızın aynı gün içinde tamir edilmesi için bizi hemen arayın. Maltepe ilçe genelinde Ariston beyaz eşya, kombi ve klima servis desteği sunuyoruz. Hızlı ve garantili çözümler için doğru yerdesiniz. Servisimiz tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Ariston cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun tamiri için Gülsuyu Ariston servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Gülsuyu Ariston servisi, Maltepe ilçesinde ikamet eden Ariston kullanıcılarına yerinde ve garantili beyaz eşya onarım desteği sunuyor. Profesyonel kadromuz sayesinde Ariston cihazlarınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak tamir ve bakım desteği alabilirsiniz. Servisimiz tarafından yapılan tüm işlemler 1 sene parça garantilidir.

Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınızın tüm teknik sorunlarını gün içinde gideriyor ve tekrar kullanabilmenizi sağlıyoruz. Dolabınız soğutmuyorsa içindeki yiyecekler bozulmadan müdahale edilsin istiyorsanız doğru yerdesiniz. Gülsuyu Ariston servisi olarak müşterilerimizin her birine aynı gün içinde destek veriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Üstelik servisimiz tüm değişen parçalara 1 sene garanti veriyor.

Ariston buzdolabı su akıtıyorsa…

Ariston buzdolabı modellerinde su akıtma arızası yaşından ötürü çok görülmektedir. Sizinde Ariston buzdolabınız su akıtıyorsa arıza ilerlemeden tamir ettirmek için Gülsuyu şubemizi hemen arayın. Servisimiz bu arızayı yerinde gidermektedir. Aslında tüm arızaları yerinde gideriyoruz. Arızası ne olursa olsun asla dolabınızı taşımıyoruz.

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz yıkamaya geçtikten kısa bir süre sonra arızaya giriyor veya direkt olarak su boşaltıyorsa makineyi sürekli başa alıp tekrar program vermeyin. Cihaz bu durumlarda taşırma yapar ve tabanda su birikir. Su seviyesi yükseldikçe motora veya pompaya ulaşabilir. Bu riskli durumlardan kurtulmak için Gülsuyu Ariston servis firmamızı arayarak en hızlı ekilde ve yerinde bu arızadan kurtulabilirsiniz.

Servis olarak Ariston bulaşık makinelerinde en sık gördüğümüz arıza cihazın başla beklet ve açma kapama butonlarının çalışmamasıdır. Bu durumlarda genelde butonların kendisi veya kartın üzerindeki temas yerleri zarar görür. Genelde bu durumda tamir işlemi daha kısa sürede olur ve büyük masraflardan sizi kurtarır. Eğer sizin de Ariston bulaşık makinesi hiç çalışmıyor ise bizi hemen arayın. Tüm imkanlarımız ile sizlere hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz