11 Eylül 2019

Güzelyalı Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Güzelyalı Arçelik servisi, bölgedeki en eski beyaz eşya servislerinden biri olarak sizlere yerinde ve garantili onarım hizmetleri sunuyor. Tüm modellerin tamiri, bakımı ve montajı için Güzelyalı şubemizi arayabilirsiniz. Eski yeni tüm Arçelik beyaz eşya modellerinin tamirini yapacak ekipman ve yedek parçalara sahibiz. Titiz ve kaliteli bir Arçelik servis için doğru adrestesiniz.

Pendik / Güzelyalı mahallesinde ikamet eden Arçelik kullanıcıları tüm cihazlar için Güzelyalı Arçelik servisi şubemizi arayarak servis talep edebilirler. Tüm onarımları yerinde ve 1 yıl garantili olarak yapan servisimizde değiştirilen parçalar orijinal parçalardır. Kalıcı ve ekonomik Arçelik onarım hizmeti için bizi şimdi arayın. Bölgede 10 yılı aşkın bir süredir beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetleri veren Güzelyalı şubemiz özel servis olarak hizmet vermektedir.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve ocak gibi evinizin vazgeçilmez tüm cihazlarının arızalanması durumunda Güzelyalı Arçelik servisi imdadınıza yetişiyor. Hem hızlı hem ekonomik çözümler ile arızalı olan cihazlarınızı en kısa sürede tekrar kullanabilmenizi sağlıyor. Cihazınızın modeli veya arızası ne olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Yıllardır Güzelyalı mahalle sakinlerine Arçelik beyaz eşya servisi hizmetleri veren firmamız onarımları 1 yıl garantili olarak yapmaktadır. Garantili Arçelik beyaz eşya servis hizmetleri için doğru adrestesiniz.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabı tamiri konusunda son derece tecrübeli teknisyenlerimiz ile sizlere en hızlı çözümü biz üretiyoruz. Güzelyalı Arçelik servisi, bölgedeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biridir. Servisimizde tüm Arçelik buzdolabı modelleri için yedek parçalar bulunmakta. Buna istinaden eski yeni tüm Arçelik buzdolabı modellerini en kısa sürede hızlıca tamir ediyoruz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan buzdolabınız 1 sene parça garantilidir.

Arçelik buzdolabı soğutmuyor, su akıtıyor, ses yapıyor, sigorta attırıyor, kapak kapanmıyor, tam soğutmuyor, lambaları yanmıyor ve başınıza gelen tüm arızalar için bizi hemen arayın. Servisimiz telefonlarına haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek istiyorsanız bir telefon kadar uzağız.

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombiniz sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor, su akıtıyor veya ses yapıyorsa bizi hemen arayın. Kombi alanında uzman kadromuz ile sizlere pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Servisimiz kombi onarımlarını garantili bir şekilde ve yerinde yapıyor. Titiz bir Arçelik kombi tamiri için Güzelyalı Arçelik kombi servisi şimdi arayın.

Arçelik Klima Servisi

Arçelik firmasına ait tüm klimalar inverter teknolojisi ile donatılmış, kullanıcısı üzmeyen bir yakıt tasarrufuna sahip modern cihazlardır. Arçelik klimanızın kurulumu, bakımı ve sökümü için Güzelyalı servisimizi arayarak destek alabilirsiniz. Konusunda uzman klima teknisyenlerimiz tüm arızaları yerinde onarıyor.