31 Mayıs 2021

İçerenköy Altus Servisi

ile acibademarcelik

İçerenköy Altus servisi, Altus kullanıcıları için teknik servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Altus servisi için İçerenköy şubemizi hemen arayın. Eski yeni tüm modellerin onarımlarını gün içinde yapıyoruz. Profesyonel kadromuz ile sizlerin yaşadığı tüm teknik sorunları cihazlarını taşımadan gideriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü yanınızdayız.

Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın teknik sorunları için bizleri hemen arayın. İçerenköy Altus servisi olarak bölgemizde ikamet eden Altus buzdolabı kullanıcılarına haftanın 7 günü buzdolabı tamir hizmetleri veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Altus buzdolabı modelleri için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servis olarak buzdolabınızı asla taşımıyoruz.

Altus Buzdolabı Motor Değişimi

Buzdolabınız hiç soğutmuyor veya devreye girdikten kısa bir süre sonra kapanıyor ise motoru arızalı olabilir. Fakat bunlar sadece öngörü, aslında yapılması gereken motor ölçümüdür. İçerenköy Altus servisi olarak tüm Altus buzdolabı modelleri için yerinde Altus buzdolabı motor değişim hizmetleri veriyoruz. Profesyonel bir buzdolabı motor değişimi için doğru yerdesiniz. Dolabınız ne kadar eski olursa olsun ana motor değişimini taşımadan, yerinde ve garantili olarak yapıyoruz.