Teknik servis…

Kadıköy Finlux Servisi

Kadıköy Finlux servisi olarak Finlux marka tüm çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı modelleri için onarım desteği veriyoruz. Çalışmayan cihazlarınızı gün içinde tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Finlux cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun bizi aramanız yeterli. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ve donanımlı servis araçlarımız sayesinde haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Kadıköy Finlux Bulaşık Makinesi Servisi

İlçede yıllardır beyaz eşya servisi olarak hizmet sunan firmamız sizlerden gelen onarım taleplerine en hızlı şekilde servis yönlendirmesi yapıyor. 1 yıl garantili Finlux bulaşık makinesi tamiri için Kadıköy Finlux servisi hemen arayın. Şubemiz tarafından arıza parça tespit edildiğinde sadece orijinal parçalar ile onarım yapıyoruz. Sektörün ve ilçenin en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere eski yeni tüm Finlux cihazlar için onarım desteği verebiliyoruz.

Finlux bulaşık makineleri sektörün en uygun fiyatlı makineleridir. Yedek parçaları da oldukça uygundur ve arızalanması durumunda ekonomik olarak sizi üzmeyecektir. Çalışmayan Finlux bulaşık makinenizi orijinal yedek parçalar ile tamir ettirmek ve garantili onarım yaptırmak için Finlux servisi şimdi arayın.

Kadıköy Finlux Çamaşır Makinesi Servisi

Finlux çamaşır makinesi modellerinde sıkça gördüğümüz arızaların başında kazanın dönmemesi geliyor. Bunun en büyük sebebi ise ana motor arızasıdır. Eğer çamaşır makinenizin ana motoru yani yıkama motoru arızalı ise cihaz suyunu aldıktan sonra bekler ve kazan dönmez. Ana motor değişimi için Kadıköy Finlux servisi şubemizi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Tüm işlemlere ve parça değişimlerine 1 yıl garanti veriyoruz. Titiz bir onarım yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kadıköy servisimizde tüm modellerin orijinal yedek parçaları hazır bulunmaktadır. Sizler arızalı Finlux çamaşır makineniz için bildirimde bulunduğunuz zaman arızaya en uygun parçalar ile geliyor ve onarımı tek seferde yerinde yapıyoruz.

Kadıköy Finlux Buzdolabı Servisi

Finlux buzdolabı modellerinin tamamı için yerinde onarım hizmeti sunan Kadıköy Finlux servisi haftanın her günü sizlerin yanında. Profesyonel ve kalıcı bir çözüm arıyorsanız kesinlikle doğru şubedesiniz. Firma olarak Kadıköy ilçesinin tamamında Finlux buzdolabı tamiri desteği veriyoruz.

Göztepe Finlux Servisi

Yıllardır bölgede beyaz eşya servisi olarak hizmet veren şubemiz Göztepe mahallesinde ikamet eden Finlux beyaz eşya kullanıcılarına da destek sunuyor. Finlux modellerinin tamamı için servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde cihazlarınızı taşımadan tamir edebiliyoruz.

Exit mobile version