Koşuyolu Arçelik Servisi

24 Ağustos 2020 ile acibademarcelik

Koşuyolu Arçelik servisi, donanımlı servis araçları ile Koşuyolu mahallesinde ikamet eden Arçelik kullanıcılarına 1 yıl garantili beyaz eşya servis hizmetleri sunuyor. Eski yeni tüm cihazların tamiri için bizi hemen arayın. Şubemiz tarafından tamiri yapılan Arçelik cihazlarınıza parça garantisi veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sallanan tüm Arçelik cihazlar için yerinde çözümler üretiyoruz.

Koşuyolu Arçelik Buzdolabı Servisi

Kalitesi ve ekonomik fiyatları ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarının başında gelen Arçelik buzdolabı modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Arçelik buzdolabı tamiri için bizi hemen arayın. Servisimiz sizlere yerinde ve garantili onarım desteği sunuyor. Arçelik buzdolabınız aşağıdaki arızalardan herhangi birini verdiği zaman bizi hemen arayın.

  • Arçelik buzdolabı soğutmuyor
  • Arçelik buzdolabı ses yapıyor
  • Arçelik buzdolabı su akıtıyor
  • Arçelik buzdolabı sigorta attırıyor
  • Arçelik buzdolabı alt tarafı soğutmuyor
  • Arçelik buzdolabı kapısı kapanmıyor
  • Arçelik buzdolabı koku yapıyor
  • Arçelik buzdolabı aşırı ısınıyor

Koşuyolu Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Temiz yıkamayan, su akıtan, çalışmayan, sigorta attıran Arçelik bulaşık makineniz için aynı gün içinde onarım desteği veriyoruz. Su akıtma arızalarında kazan delinmesi var ise atölye ortamında onarım gerekebilir. Arıza durumuna göre işlem yapılmadan önce sizi bilgisi verilir. Tüm Arçelik bulaşık makinesi arızaları için bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Koşuyolu Arçelik servisi bölgede ikamet eden tüm Arçelik bulaşık makinesi kullanıcıları için yerinde onarım, 1 yıl garanti ve aksesuar desteği sunuyor.

Koşuyolu Arçelik Çamaşır Makinesi Tamiri

koşuyolu arçelik çamaşır makinesi servisi

Çalışmayan Arçelik çamaşır makinenizi tamir ettirmek için Koşuyolu Arçelik servisi hemen arayın. Tüm imkanlarımızı kullanarak cihazlarınızı evinizde tamir ediyoruz. Ne biz cihaz taşıyarak yoruluyor ne de siz atölye süresini takip ederek geç kalıyorsunuz. İşini severek yapan teknisyenlerimiz ile haftanın her günü sizlerin yanındayız.

Eski yeni tüm Arçelik çamaşır makinesi modelleri için en hızlı çözümleri üretiyoruz. Sahip olduğumuz donanımlı teknik servis araçlarımızla cihazlarınızı taşımıyor, evinizde tamir ediyoruz. En hızlı sürede arızalı cihazınızı tamir ettirmek için bir telefon ile kayıt yaptırabilirsiniz.

Koşuyolu Arçelik Kombi Servisi

Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Arçelik kombinizi gün içinde tamir ettirmek isterseniz doğru yerdesiniz. Koşuyolu Arçelik servisi olarak siz değerli semt sakinlerine en hızlı çözümleri üretiyoruz. Kaliteli ve garantili kombi tamiri için tek yapmanız gereken şubemizi aramak.

Arçelik Hata Kodları

Arçelik buzdolabı E1 arıza kodu, cihazın soğutmayı görmediğini gösterir. Bu durumda sensör için omaj ölçümü gerekir.