13 Eylül 2018

Kozyatağı Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Kozyatağı Arçelik servisi olarak bölge geneline teknik servis hizmeti veriyoruz. Eğer evinizde Arçelik markasına ait beyaz eşyaları kullanıyorsanız bizi hemen arayarak teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz. Arızalanan Arçelik marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, kombi ve klima için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Merkez ofis tarafından telefonlara sürekli olarak bakılmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz zaman arayabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın problemi ne olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Yıllardır beyaz eşya cihazları için tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamız donanımlı servis araçları sayesinde arızaları yerinde gidermektedir. Hızlı ve kalıcı bir çözüm istiyorsanız Kozyatağı şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makineniz çalışmıyor mu? Hiç dert etmeyin. Üstelik elinizde yıkamanıza da gerek yok. Donanımlı servis araçlarımız ve işinin ehli ustalarımız ile sizlere yerinde çözümler sunuyoruz. Üstelik yaptığımız onarımlara garanti veriyor, cihazlarınızı taşımıyoruz. Garanti süresi içinde tekrar aynı parçadan bozulan cihazınızı Kozyatağı Açrelik servisi olarak ücretsiz en hızlı şekilde tamir ediyoruz.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ediyoruz. Buzdolabı arızalandığı zaman en hızlı şekilde tamir edilmesi gereken cihazdır. Sebebi ise içindeki yiyecekler ve kokudur. Buzdolabınız ortalama 8 saatten fazla süre soğutmaz ise cihaz kokmaya başlar. Bu kokuyu çıkartmak uzun zaman alır ve bu süre boyunca içine koyacağınız tüm yiyeceklere siner. Bu duruma düşmemek için bizi arayarak acil bir servis hizmeti alabilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Arçelik buzdolabı modellerini aynı gün içinde tamir ediyoruz. Değişimini yaptığımız tüm parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Arçelik buzdolabı tamiri için Kozyatağı Arçelik servisi şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Her zaman ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezine sahibiz.

Arçelik Kombi Servisi

Kombi tamirinde uzman personelimiz ile tüm Arçelik kombiler için teknik servis ve bakım hizmeti sunuyoruz. Kombiler yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Sürekli olarak alev yanan cihazın içinde zamanla oluşan kurum yanma odasını engeller ve cihaza hararet yaptırır. Ayrıca sürekli olarak kireçli su girmesi filtreleri ve pompa motorunu tıkar. Bu durumlara düşmemek için muhakkak bakım yaptırmalısınız. Detaylı ve kaliteli bir bakım için doğru yer Kozyatağı Arçelik servisi şubemizdir.