5 Mart 2021

Küçükyalı Altus Servisi

ile acibademarcelik

Altus kullanıcıları için teknik servis hizmeti veren Küçükyalı Altus servisi, tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile sizlere her zaman hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Eski yeni tüm Altus cihazların tamiri, bakımı ve montajı için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firma olarak sizden gelen servis taleplerine haftanın 7 günü çözüm üretiyoruz.

Küçükyalı Altus servisi, siz Altus kullanıcıları için tamir ve bakım hizmetleri sunuyor. Yerinde ve garantili Altus servis için kesinlikle doğru yerdesiniz. Altıntepe mahallesinde bulunan servisimiz ile tüm Maltepe ilçesi genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Özel servis olarak hizmet veren firmamızda en eski model Altus cihazların tamirini de yaptırabilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran, soğutmayan, su akıtan, ısıtmayan Altus cihazların kısa sürede tamiri için hemen arayın.

Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın soğutmama sorununda yapmanız gereken tek şey Küçükyalı Altus servisi şubemizi aramaktır. Arızalı parça ne olursa olsun değişimini yerinde yapıyor ve Altus buzdolabınızı asla taşımıyoruz. Hızlı ve kesin bir çözüm istiyorsanız bizleri aramanız yeterli olacaktır. Tüm Altus buzdolabı modelleri için hizmet veren firmamızda yapılan buzdolabı onarımları 1 sene garantilidir. Altus buzdolabı tamiri denince akla ilk gelen firmalardan biri olarak her zaman yanınızdayız.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi tamirinde donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile sizlere kısa sürede onarım desteği veriyoruz. Hızlı ve kalıcı çözümler için bizi hemen arayın. Firmamız tüm modellerin tamirini yapmaktadır. Küçükyalı Altus servisi bünyesinde çalışan teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir. Bu sayede onarımlar kısa sürede ve cihazlar taşınmadan yapılır. Altus çamaşır makineleri sadece kazan arızalarında atölyeye alınır. Atölyeye alınan Altus çamaşır makineniz en fazla 1 hafta içinde size teslim edilir.

Altus Klima Servisi

En son teknoloji ile az elektrik harcayan Altus klimalar çok sık arıza vermese de çok sık bakıma ihtiyaç duyar. Enerji tasarrufundan ötürü kullanıcılar klimaları yaz kış kullanır ve petekler zamanla dolar. Sadece klimasını yaz aylarında kullananlar yılda bir kere bakım yaptırsa yeterlidir. Fakat Altus kullanıcıları genelde yaz kış kullandıkları için yaz kış geçişlerinde bakım yaptırmak hem klimanızın ömrünü uzatır hem de daha sağlıklı hafa üflemesine yardımcı olur. Klima bakımı, tamiri ve montajı için yapmanız gereken tek şey Küçükyalı Altus servisi aramak.