5 Mart 2021

Küçükyalı Altus Servisi

ile acibademarcelik

Altus kullanıcıları için teknik servis hizmeti veren Küçükyalı Altus servisi, tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile sizlere her zaman hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Eski yeni tüm Altus cihazların tamiri, bakımı ve montajı için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firma olarak sizden gelen servis taleplerine haftanın 7 günü çözüm üretiyoruz.

  • Küçükyalı Altus Çamaşır Makinesi Servisi
  • Küçükyalı Altus Bulaşık Makinesi Servisi
  • Küçükyalı Altus Kurutma Makinesi Servisi
  • Küçükyalı Altus Buzdolabı Servisi

Küçükyalı Altus servisi, siz Altus kullanıcıları için tamir ve bakım hizmetleri sunuyor. Yerinde ve garantili Altus servis için kesinlikle doğru yerdesiniz. Altıntepe mahallesinde bulunan servisimiz ile tüm Maltepe ilçesi genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Özel servis olarak hizmet veren firmamızda en eski model Altus cihazların tamirini de yaptırabilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran, soğutmayan, su akıtan, ısıtmayan Altus cihazların kısa sürede tamiri için hemen arayın.

Küçükyalı Altus Kombi Servisi

Altus kombi modellerinde en sık görülen arıza cihazın sıcak su vermemesidir. Kombi tamirinde uzman teknisyenlerimiz ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm kombi modelleri için teknik servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Küçükyalı Altus servisi şubemiz tarafından yapılan tüm kombi tamirleri 1 yıl garantilidir. Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezine sahibiz.

Küçükyalı Altus Elektrik Süpürgesi Servisi

Çekmiyor diye şikayet ettiğiniz Altus elektrik süpürgenizi değiştirmenize gerek yok. Bizler donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Küçükyalı Altus servisi arayarak aynı gün içinde elektrik süpürgesi tamiri yaptırabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamızda her işlem garantilidir. Ayrıca onarım için sadece orijinal parça kullanıyoruz. Garantili ve kaliteli elektrik süpürgesi tamiri için doğru yerdesiniz.

Küçükyalı Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makinesi arızanızı gün içinde çözmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Küçükyalı semtinin en eski tamir firmalarından biriyiz ve Altus cihazlar için yerinde hizmet veriyoruz. Profesyonel ve garantili onarım desteği almak için Küçükyalı Altus servisi arayarak hizmet talep edebilirsiniz. Yaşadığınız arızalara yerinde çözüm istiyorsanız bizi hemen arayın. Şubemize haftanın 7 günü ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz.

Küçükyalı Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın soğutmama sorununda yapmanız gereken tek şey Küçükyalı Altus servisi şubemizi aramaktır. Arızalı parça ne olursa olsun değişimini yerinde yapıyor ve Altus buzdolabınızı asla taşımıyoruz. Hızlı ve kesin bir çözüm istiyorsanız bizleri aramanız yeterli olacaktır. Tüm Altus buzdolabı modelleri için hizmet veren firmamızda yapılan buzdolabı onarımları 1 sene garantilidir. Altus buzdolabı tamiri denince akla ilk gelen firmalardan biri olarak her zaman yanınızdayız.

Altus buzdolabı sesli çalışıyor, gece uyutmuyor diyorsanız cihazın fanı arızalıdır. Sizi çok rahatsız eden ses fandan gelir. Geriye bir ana motor kalıyor fakat o aşırı ses yapmaz. Her durum için Küçükyalı servisimizden teknik destek talep edebilirsiniz. 1 yıl garantili ve yerinde hizmet desteği sunuyoruz.

Küçükyalı Altus Çamaşır Makinesi Servisi

küçükyalı altus servisi

Çamaşır makinesi tamirinde donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile sizlere kısa sürede onarım desteği veriyoruz. Hızlı ve kalıcı çözümler için bizi hemen arayın. Firmamız tüm modellerin tamirini yapmaktadır. Küçükyalı Altus servisi bünyesinde çalışan teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir. Bu sayede onarımlar kısa sürede ve cihazlar taşınmadan yapılır. Altus çamaşır makineleri sadece kazan arızalarında atölyeye alınır. Atölyeye alınan Altus çamaşır makineniz en fazla 1 hafta içinde size teslim edilir.

Her biri tecrübeli ve konusunda uzman teknisyenlerimiz sayesinde Altus çamaşır makinesi sorunlarını yerinde çözebiliyoruz. Kaliteli ve garantili bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz. Servis olarak her zaman cihazları taşımadan, yerinde onarma taraftarıyız.

Küçükyalı Altus Klima Servisi

En son teknoloji ile az elektrik harcayan Altus klimalar çok sık arıza vermese de çok sık bakıma ihtiyaç duyar. Enerji tasarrufundan ötürü kullanıcılar klimaları yaz kış kullanır ve petekler zamanla dolar. Sadece klimasını yaz aylarında kullananlar yılda bir kere bakım yaptırsa yeterlidir. Fakat Altus kullanıcıları genelde yaz kış kullandıkları için yaz kış geçişlerinde bakım yaptırmak hem klimanızın ömrünü uzatır hem de daha sağlıklı hafa üflemesine yardımcı olur. Klima bakımı, tamiri ve montajı için yapmanız gereken tek şey Küçükyalı Altus servisi aramak.