7 Nisan 2022

Küçükyalı Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Küçükyalı Arçelik servisi firmamızda tüm modellerin onarımları yapılmaktadır. Garantili Arçelik beyaz eşya servisi için bizi dilediğiniz zaman arayarak onarıma talebinde bulunabilir ve periyodik bakım yaptırabilirsiniz. Sektörün en eski firmalarından biri olarak Arçelik cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun tamirini yapabiliyoruz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Özellikle buzdolabı arızalarında kesinlikle cihaz taşıma yapmıyor, evinizde tamir ediyoruz.

  • Küçükyalı Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
  • Küçükyalı Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Küçükyalı Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Küçükyalı Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Küçükyalı Arçelik Klima Servisi
  • Küçükyalı Arçelik Kombi Servisi
  • Küçükyalı Arçelik Süpürge Servisi

Arçelik cihazların tamamı için Küçükyalı şubemizden servis talep edebilirsiniz. Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir. Garantisi bitmiş Arçelik cihazlarınızı en uygun fiyata kalıcı olarak tamir ettirmek isterseniz bizi hemen arayın.

Küçükyalı Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Her biri alanında uzman teknisyenler ile siz değerli Küçükyalı semti komşularımıza yerinde beyaz eşya tamir hizmeti veriyoruz. Arızalı Arçelik çamaşır makinenizi en hızlı şekilde tamir ettirmek için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile sizlere kusursuz onarım desteği veriyoruz. Her onarıma ve parça değişimine de 1 yıl garanti veriyoruz. Titiz bir onarım için tek yapmanız gereken bizi aramak. Küçükyalı Arçelik servisi firmamızda tüm Arçelik çamaşır makinesi modellerinin yedek parçaları mevcuttur. Sizlerden gelen arıza bildirimlerine has yedek parçalar ile geliyor ve onarımları yerinde yapıyoruz.

Küçükyalı Arçelik Kombi Servisi

Bilindiği üzere ülkemizde en çok satışı yapılan kombi markalarından birisi Arçelik kombilerdir. Sağlamlığı ve modern teknolojisi ile kullanıcılarına uzun yıllar hizmet eden Arçelik kombilerin bakım, onarım ve montajı için Küçükyalı Arçelik servisi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş Arçelik kombi tamirinde uzman ustalarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.