19 Aralık 2019

Küçükyalı Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Küçükyalı Arçelik servisi, siz Maltepe ilçesinde ikamet eden Arçelik beyaz eşya, kombi ve klima kullanıcılarına tamir hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Arçelik teknik servis için doğru yerdesiniz. Firmamız eski yeni tüm modeller için onarım desteği veriyor. Hızlı ve kalıcı çözüm istiyorsanız yapmanız gereken tek şey servisimizi aramak. Servis olarak özel teknik servis desteği veriyoruz. Onarımları yerinde yapıyor ve cihazlarınızı taşımıyoruz.

Geniş ve uzmanlar ile uzun yıllardır Küçükyalı Arçelik servisi hizmeti veren firmamız ile iletişime geçerek beyaz eşyalarınızdaki sorunlardan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Ofis elemanlarımızın yanı sıra saha elemanlarımızın da bulunduğu firmamız ile web adresimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde adresinize en yakın elemanlarımızı yönlendirilecektir. Tamamı kişisel eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü personellerimiz müşterilerimizin bilgisi dışında işlem yapmamaktadırlar. Arçelik servisi verme konusunda sertifika sahibi olan firmamızda verdiğimiz hizmetin kalitesi kadar müşteri memnuniyetini de ön planda tutuyoruz.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekler bozulmadan, aynı gün içinde tamiri mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey Küçükyalı Arçelik servisi aramak. Servis olarak donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile sizlere hızlı çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Arçelik buzdolabı tamiri için şimdi arayın. Haftanın 7 günü onarım desteği veriyoruz.

Servis Hizmeti Talebi

Müşterilerimizin kolaylıkla anlayabilecekleri hızlı ve basit bir şekilde işlem yapılan web adrese sahibiz. Bu adresimize giriş yapan müşterilerimiz iletişim bölümünde talep formuna ulaşabilirler. Müşterilerimiz ve sorunları hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayan bu formu eksiksiz olarak dolduran müşterilerimize anlık görüş dönüş yapılmaktadır. Talep formunda verilen yanlık veya eksik bilgiler ise Arçelik servis hizmetinin aksamasına neden olacaktır.

Servis Hizmeti Ücretli Mi?

Servis hizmetlerimizin ücretli olup olmadığını merak eden müşterilerimiz canlı destek birimimiz aracılığı ile gerekli bilgileri kısa sürede alabilirler. Firma olarak hizmet verdiğimiz Arçelik beyaz eşyalarından garanti kapsamı içerisinde ise ücret talep etmiyoruz. Garantisi bitmiş ürünlerden de az miktarların talep edildiği firmamızda parça değişimi gerektiği durumlarda ise fiyat biraz daha artmaktadır. Müşteri bilgilendirme işlemi sonrası parça değişimi yapılan servis hizmetlerimizde isteyen müşterilerimiz parçayı başka bir yerden de temin edebilirler.

Hangi Servis Hizmetlerini Alabilirim?

Müşterilerden aldığımız bilgiler ile adrese gönderdiğimiz personellerimiz ilk olarak müşterilerden sorunu sözel olarak öğrenirler. Daha sonra arıza tespit işlemi yapan personellerimiz bu işlem sonrası bakım ve onarım aşamasına geçerler. Gerekli görüldüğü takdirde ürüne ait orijinal parça değişimi de yapan personellerimiz bu konudaki kararı müşterilerimize bırakmaktadırlar.

Servis Hizmeti Aşamaları

Servis hizmetimiz müşterilerimizden bize ulaşan talep formu ile başlamaktadır. Daha sonra alınan bilgiler doğrultusunda teknolojik ekipman ile adrese giden bakım ve onarım ekibimiz büyük bir titizlik ile çalışmalarını yaparlar. Yapılan işlem sonrası ise sorunun neden olduğu ve bir daha olmaması için ne yapılması gerektiğini müşteriler ile paylaşan firma personellerimiz çevre temizliği sonrası adresten ayrılmaktadırlar.