Teknik servis…

Küçükyalı Ariston Servisi

Küçükyalı Ariston servisi, Ariston kullanıcılarına yerinde onarım hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili Ariston servisi için servisimizi hemen arayın. Sizden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyoruz. Hızlı ve garantili çözüm istiyorsanız bizleri hemen arayın. Eski yeni tüm Ariston beyaz eşya, kombi ve klima modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Sizlere yerinde çözüm üretiyor ve arızalı cihazlarınızı taşımadan tamir ediyoruz.

Ariston firması 2018 yılından yaşanan siyasi olaylardan sonra ülkemizden çekilme kararı aldı. Bizler Küçükyalı Ariston servisi olarak siz değerli müşterilerimize teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Yedek parça tedarik konusunda güçlüyüz ve yaşadığınız arızaları en kısa sürede çözüyoruz.

Küçükyalı Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinesi tamirinde deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Küçükyalı ofisimizde her işlem 1 yıl garantilidir. Aynı gün içinde Ariston çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazları taşımadan evinizde tamir edebiliyoruz. Küçükyalı Ariston servisi haftanın 7 günü arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları ve teknik ekipmanlar ile sizlere kalıcı çözümler üretiyoruz.

Küçükyalı Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi tamirinde uzman teknisyenler, donanımlı servis araçları ve orijinal yedek parça imkanlarımız sayesinde Küçükyalı Ariston servisi olarak yerinde onarım yapıyoruz. Ariston bulaşık makinenizin sorunu ne olursa olsun bizleri arayarak destek alabilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, temiz yıkamayan Ariston bulaşık makinenizi gün içinde kullanılabilir hale getiriyoruz. İşinin ehli ustalar ile çalışmak isterseniz doğru yerdesiniz.

Ariston bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın temiz yıkama yapmamasıdır. Genelde rezistans arızasından çıkan bu sorun ana kart temassızlığında da görünür. Isıtma yapmayan Ariston bulaşık makinesi temiz yıkama yapamaz. Kaliteli ve garantili bir Ariston bulaşık makinesi tamiri için Küçükyalı Ariston servisi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Küçükyalı Ariston Buzdolabı Servisi

Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Ariston buzdolabınızı gün içinde tamir ettirmek, yiyeceklerinizin bozulmasını önlemek için Küçükyalı Ariston servisi hemen arayın. Küçükyalı şubesi olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede arızaları taşımadan yerinde yapıyoruz.

Ariston buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölümünün soğutmamasıdır. Bu gibi durumlarda ölçüm yapıp hangi parçalar arızalı ise tespit yapılır. Çıkan masrafa göre sizin onayınız dahilinde işlem yerinde yapılır. Değiştirilen parçalar 1 yıl garantilidir.

Küçükyalı Ariston Kombi Servisi

Ariston kombiniz sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor veya sigorta attırıyorsa bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Küçükyalı Ariston servisi olarak tüm modelleri yerinde tamir ediyoruz. Bakım, montaj, arıza ve petek temizliği için servisimizden 7 gün destek alabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede en hızlı çözümleri üretiyoruz. Kombi tamirinde kendini kanıtlamış ustalarımız ile tüm sorunlarınızı kalıcı olarak gideriyoruz. Bölgenizin en eski tamir firmalarından biri olarak tüm modelleri tamir edebiliyoruz. Küçükyalı ve civarında ikamet ediyorsanız soğuk kış günlerinde kombisiz kalmazsınız.

Kombiler bildiğiniz üzere düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Fakat bizim ülkemizde sorun çıkartana kadar kimse bakım yaptırmaz. Bu ihmal, kış aylarında soğuk havaya maruz kalmanıza neden olur. Yoğun geçen bir kış sezonunda servis olarak aynı gün içinde servis desteği veremeyebiliriz. Bu yüzden kombi bakımını ihmal etmeyin.

Küçükyalı Ariston Klima Servisi

Kliması her ne kadar bilinmese de belli bir kullanıcı kitlesi olan Ariston’un klima modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Soğutmayan klimanızı hızlıca tamir ettirmek için bizlere bir telefon açmanız yeterli. Eski yeni tüm Ariston klimalar için destek veriyoruz. Ayrıca kötü koku yayan klimaların hızlıca bu dertten kurtarılması için hemen arayın.

Exit mobile version