19 Mayıs 2021

Küçükyalı Profilo Servisi

ile acibademarcelik

Küçükyalı Profilo servisi, donanımlı servis araçları ile siz değerli Küçükyalı semt sakinlerine teknik servis hizmeti veriyor. Eski yeni tüm modellerin tamiri, bakımı ve montajı için servisimizi arayarak destek alabilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm cihazları taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Üstelik servisimiz tarafından onarımı yapılan cihazlara 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Profilo Buzdolabı Servisi

Alman markası olan Profilo’nun tüm buzdolabı modelleri için yerinde onarım yapıyoruz. Soğutmayan dolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız Küçükyalı Profilo servisi şubemize kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Eski yeni tüm Profilo buzdolabı modelleri için gerekli olan yedek parçalara sahibiz. Hızlı bir çözüm istiyorsanız servisimizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere en hızlı çözümleri biz sunuyoruz.

Profilo buzdolabınızın alt bölmesi veya sadece üst bölmesi (kombi tipi dolaplar için geçerli) soğutmuyor ise düzelmesini beklemeyin. Bir çok kullanıcının yaptığı hata dolabın fişini çekerek dinlendirmesi ve sonrasında düzelmesini beklemesidir. Buna siz değil servis karar vermeli. Eğer cihazda arızalı bir parça var ise ve siz bekleterek bu sorundan kurtulmaya çalışırsanız iki kere içindeki yiyeceklerin çöp olmasına sebep olursunuz.