21 Nisan 2021

Maltepe Beko Servisi

ile acibademarcelik

Maltepe Beko servisi, Maltepe ilçesinde ikamet eden Beko beyaz eşya, kombi ve klima kullanıcılarına tamir hizmeti veriyor. Arızalı Beko cihazlarınızın aynı gün içinde tamir edilmesi için servisimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Profesyonel kadro ile sizlere en hızlı ve en kalıcı çözümleri biz üretiyoruz. Beko cihazlarınızdan herhangi biri arızalandığı zaman bizleri arayarak gün içinde onarım desteği alabilirsiniz.

Beko Klima Servisi

Bir çok kullanıcının ilk tercihi olan Beko klimaların tamir, bakım ve montajı için dilediğiniz zaman Maltepe Beko servisi arayabilirsiniz. Eski yeni tüm klima modelleri için onarım desteği sunan firmamız onarımların tamamını yerinde yapıyor. Arıza ne olursa olsun klimanız asla yerinden sökülmez. Soğutmuyor şikayetiniz varsa sıcak yaz günlerinde klimanızın hemen çalıştırılması için bizi hemen arayın. Maltepe Beko servisimiz sizlere özel Beko klima tamiri hizmetleri sunuyor.

Beko klima yıllık bakımı için haftanın 7 günü destek veriyoruz. Bildiğiniz gibi klimalar yaz kış çalışmaktan bakteri üretmeye çok müsaittir. Bu yüzden her yıl düzenli olarak bakımı yapılması gerekir. Profesyonel klima bakımı için bizi aramanız yeterli. Ayrıca Beko klima modelleri için montaj ve de-montaj hizmetleri sunuyoruz. Beko klima kurulumunda uzman kadromuzu arayarak dilediğiniz yere klima nakliyesi yaptırabilirsiniz.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekleriniz bozulmadan hızlıca müdahale edilsin istiyorsanız servisimizi arayarak destek alabilirsiniz. Siz Maltepe ilçe sakinleri için Beko buzdolabı tamiri hizmetleri sunan Maltepe Beko servisi haftanın 7 günü sizlerin yanında. Eski yeni tüm Beko buzdolabı modelleri için gerekli olan yedek parçalara sahibiz. Bu sayede dolabınızın yaşı, modeli, arızası ne olursa olsun çözüm üretebiliyoruz.

Beko buzdolabı modellerinde kullanıcıların en çok şikayet ettiği konu dolabın su akıtmasıdır. Su akıtma arızası ilerledikçe soğutma zayıflaması da görülecektir. Su akıtma arızalarında bizleri arayarak ön bilgi alabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çoğu firma çamaşır makinesi arızalarında cihazları atölyeye almaktadır. Fakat bizler Beko çamaşır makinesi sorunlarını yerinde çözecek şekilde organize oluyor ve tamiri yerinde yapacak şekilde yedek parçalar ile servis geliyoruz. Çalışmayan Beko çamaşır makinesinin telafisi yoktur. Artık kimse çamaşırını elinde yıkamayacağına göre çamaşır makineleri de buzdolabı cihazları gibi yerinde tamir edilmelidir. Maltepe Beko servisi olarak tüm Maltepe ilçe sakinleri için Beko çamaşır makinesi servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Beko çamaşır makinesi tamiri için bizleri hemen arayın.