Maltepe Finlux Servisi

Maltepe Finlux servisi, Finlux kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Finlux cihazlar için Maltepe servisimizi hemen arayın. Maltepe ilçe genelinde hizmet veriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile tüm arızaları yerinde çözüyor, cihazlarınızı asla taşımıyoruz.

Teknik servis firmamız tarafından yapılan parça değişimleri ve onarımlar 1 yıl garantilidir. Her sorun için orijinal parçalar ile çözümler üretiyoruz. Bu sayede onarım sonrasında kalıcılık artıyor. Siz de garantili ve kalıcı bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Maltepe şubemiz ilçenin en eski Finlux servisidir. Cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun bizi arayarak tamir ettirebilirsiniz.

Yetkili servis misiniz sorusu en çok aldığımız sorulardan biridir. Bizler garantisi bitmiş cihazlara özel tamirci olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis istiyorsanız müşteri hizmetleri bölümünü aramanızda fayda var. Bilmeniz gereken Finlux marka ürünlere de destek verdiğimizdir. Yedek parça olduğu sürece tüm Finlux ürün çeşitleri için servis kaydı açtırabilirsiniz.

Maltepe Finlux Buzdolabı Servisi

En uygun fiyatlı buzdolabı markalarından biri olan Finlux’un tüm modelleri için tamir ve bakım hizmetleri veriyoruz. Yerinde Finlux buzdolabı tamiri için Maltepe Finlux servisi hemen arayın. Yıllardır ilçede tamir, balkım ve montaj desteği sunuyoruz. Sizde yaşadığınız arızalara ekonomik ve kalıcı çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Maltepe şubemiz tarafından yapılan tüm Finlux buzdolabı onarımları 1 yıl garantilidir.

Finlux servis ekiplerinin her biri işinde tecrübeli kişilerdir. Kaliteli işler için iyi bir ekip ile çalışmanız size büyük avantaj sağlayacaktır. Teknisyen ekibimiz işin ehli kişilerden oluşmaktadır ve arızaların tamamı yerinde tamir edilmektedir. Siz de Finlux buzdolabı sorunlarınızı en kısa sürede çözmek ve işlem sonunda garanti almak için bizi hemen arayın.

Maltepe Finlux Bulaşık Makinesi Servisi

maltepe finlux servisi

Çalışmayan Finlux bulaşık makinenizi aynı gün içinde tekrar kullanmak ister misiniz? Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Finlux bulaşık makinesi tamiri için dilediğiniz zaman Maltepe Finlux servisi arayabilirsiniz. İşinin ehli ustalarımız ile sizlere en hızlı çözümleri en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Finlux bulaşık makinesi modellerinde en sık görülen arıza cihazın suyunu tamamladıktan sonra ışıklarının yanıp sönmesidir. Bunun en büyük sebebi basınç eksikliğinden kaynaklanır. Bu tarz bir arıza için bulaşık makineniz taşınmaz ve yerinde tamir edilir.

Maltepe Finlux Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinenizin kazanı dönmüyor, suyunu boşaltamıyor veya çamaşırlarınızı sıkamıyor ise yenisi ile değiştirmeden önce bizi hemen arayın. Maltepe Finlux servisi olarak tüm Finlux çamaşır makinesi modelleri için yerinde onarım yapıyoruz. Arızası ne olursa olsun cihazlarınızı asla taşımıyoruz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde tüm çamaşır makinesi arızalarını yerinde gideriyoruz. Bu sayede hem cihaz taşınırken zarar görmüyor hem de sizler aynı gün içinde cihazınızı kullanabiliyorsunuz.

Finlux çamaşır makinelerinde en sık görülen arızaların başında sıkmada ses yapması gelir. Eğer sizin de Finlux çamaşır makineniz sesli sıkıyor veya sallanıyor ise amortisör ve kazan kontrolü yaptırmanız gerekiyor. Maltepe Finlux şubemizde tüm ses arızaları yerinde çözülür. Profesyonel ve garantili Finlux çamaşır makinesi onarımı için hemen arayın.

Adres Bilgileri

Adres : Feyzullah Mh. Serap Cd. No : 70

Telefon : 0216 388 83 88

Gsm : 0532 205 10 41