9 Haziran 2021

Maltepe Finlux Servisi

ile acibademarcelik

Maltepe Finlux servisi, Finlux kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Finlux cihazlar için Maltepe servisimizi hemen arayın. Maltepe ilçe genelinde hizmet veriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile tüm arızaları yerinde çözüyor, cihazlarınızı asla taşımıyoruz.

Finlux Bulaşık Makinesi Servisi

Çalışmayan Finlux bulaşık makinenizi aynı gün içinde tekrar kullanmak ister misiniz? Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Finlux bulaşık makinesi tamiri için dilediğiniz zaman Maltepe Finlux servisi arayabilirsiniz. İşinin ehli ustalarımız ile sizlere en hızlı çözümleri en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Finlux bulaşık makinesi modellerinde en sık görülen arıza cihazın suyunu tamamladıktan sonra ışıklarının yanıp sönmesidir. Bunun en büyük sebebi basınç eksikliğinden kaynaklanır. Bu tarz bir arıza için bulaşık makineniz taşınmaz ve yerinde tamir edilir.

Finlux Çamaşır Makinesi Servisi

Finlux çamaşır makinenizin kazanı dönmüyor, suyunu boşaltamıyor veya çamaşırlarınızı sıkamıyor ise yenisi ile değiştirmeden önce bizi hemen arayın. Maltepe Finlux servisi olarak tüm Finlux çamaşır makinesi modelleri için yerinde onarım yapıyoruz. Arızası ne olursa olsun cihazlarınızı asla taşımıyoruz.