Maltepe Siemens Servisi

Maltepe Siemens servisi, siz değerli ilçe sakinlerine teknik servis desteği sunuyor. Siemens marka cihazlarınızla ilgili yaşadığınız sorunları gün içinde çözmek, cihazların bakımlarını yaptırmak ve monte ettirmek için dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ve donanımlı servis araçlarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Bölgedeki en eski beyaz eşya tamircisi olarak Siemens çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı cihazlarınız için ekonomik onarım yapıyoruz.

Siemens kullanıcılarına aynı gün içinde ve yerinde servis hizmeti veriyoruz. Siemens cihazlarınızın arızası, modeli veya yaşı ne olursa olsun Maltepe şubemizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile haftanın her günü sizlerin yanındayız. Şube olarak onarımını yaptığımız tüm Siemens cihazlara garanti veriyoruz.

Maltepe Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Isıtma sorunu en çok yaşanan makinelerden bir tanesi Siemens bulaşık makineleridir. Bunu kabul etmek gerekir. Çünkü yıkama motoru ile ısıtma rezistansı aynı parça. En ufak bir su kaçağında rezistans uçlarına sıvı geliyor ve maalesef yanıyor. Isıtma yapmadıktan sonra bulaşık makinesinin temiz yıkaması imkansızdır. Maltepe Siemens servisi olarak tüm ısı pompası tamir ve değişim işlemlerini yerinde yapıyoruz. Cihazın su kaçağı bariz bir şekilde görünür ve tamir edilebilir kısımda ise çok şanslısınız demektir. Aksi taktirde her ne kadar istemesek de atölye ortamına ihtiyaç duyabiliriz.

Maltepe Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

maltepe siemens servisi

Siemens çamaşır makineniz çalışmıyor, hata kodu veriyor veya suyunu boşaltamıyor ise bizi hemen arayın. Tüm modeller için onarım hizmetleri sunan firmamızda yapılan işlemlerin hepsi 1 yıl garantilidir. Garantili Siemens teknik servisi için Maltepe Siemens servisi arayarak kayıt bırakmaktır. Arızalı cihazın modelini belirtmenizde büyük fayda var. Bu sayede cihazın arızasına dair parça ne ise yanımıza alır ve tek seferde arızasını giderebiliriz.

Siemens Çamaşır Makinesi Hata Kodları

Siemens çamaşır makinesi E18 hata kodu, su boşaltamıyor anlamına gelir. Bu durumda ilk olarak pompa motoru kontrol edilmelidir.

Siemens çamaşır makinesi F4 hata kodu, ana motor arızasıdır. Cihazınız suyunu alıp beklerse cihazın ana motorunu kontrol etmenizde fayda var.

Maltepe Siemens Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde uzman teknisyenler yaşadığınız tüm sorunlara yerinde çözüm üretiyor. 1 yıl garantili Siemens buzdolabı tamiri yaptırmak için Maltepe Siemens servisi hemen arayın. Buzdolabı diğer beyaz eşyalar gibi değildir, tamiri daha yapılmalıdır. Bu sayede yiyecekleriniz bozulmaz ve dolabınız kötü kokmaz. En hızlı şekilde buzdolabı tamiri için servisimizi dilediğiniz zaman arayarak onarım desteği alabilirsiniz.

Siemens buzdolabı modellerinde sıklıkla görülen arıza cihazın su akıtması veya alt tarafın soğutmamasıdır. Bu gibi durumlarda ilk olarak rezistans, sensör ve sigorta ölçümü yaparız. Fakat gaz eksikliği ve gaz kaçağı durumlarında da bu sorun yaşanabilir. Profesyonel çözümü yerinde yaptırmak için doğru yerdesiniz.

Altıntepe Siemens Servisi

En nezih semt olan Altıntepe’de neredeyse 15 yıldır Siemens teknik servis hizmeti veriyoruz. Bölge halkına Siemens beyaz eşya ve klima servis hizmetleri sunan firmamız her gün sizlerin yanında. Haftanın 7 günü bizi arayarak servis talep edebilirsiniz.

Küçükyalı Siemens Servisi

Siemens kullanıcılarına gün içinde onarım hizmeti veren Maltepe şubemiz Küçükyalı bölgesine de hizmet veriyor. Arızalı Siemens cihazlarınızın tamiri, bakımı ve montajı için Maltepe servisimizi arayarak en hızlı şekilde çözüm bulabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ve donanımlı Siemens servisi araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.