25 Eylül 2021

Maltepe Siemens Servisi

ile acibademarcelik

Maltepe Siemens servisi, siz değerli ilçe sakinlerine teknik servis desteği sunuyor. Siemens marka cihazlarınızla ilgili yaşadığınız sorunları gün içinde çözmek, cihazların bakımlarını yaptırmak ve monte ettirmek için dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ve donanımlı servis araçlarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Bölgedeki en eski beyaz eşya tamircisi olarak Siemens çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı cihazlarınız için ekonomik onarım yapıyoruz.

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Siemens çamaşır makineniz çalışmıyor, hata kodu veriyor veya suyunu boşaltamıyor ise bizi hemen arayın. Tüm modeller için onarım hizmetleri sunan firmamızda yapılan işlemlerin hepsi 1 yıl garantilidir. Garantili Siemens teknik servisi için Maltepe Siemens servisi arayarak kayıt bırakmaktır. Arızalı cihazın modelini belirtmenizde büyük fayda var. Bu sayede cihazın arızasına dair parça ne ise yanımıza alır ve tek seferde arızasını giderebiliriz.

Siemens Çamaşır Makinesi Hata Kodları

Siemens çamaşır makinesi E18 hata kodu, su boşaltamıyor anlamına gelir. Bu durumda ilk olarak pompa motoru kontrol edilmelidir.

Siemens çamaşır makinesi F4 hata kodu, ana motor arızasıdır. Cihazınız suyunu alıp beklerse cihazın ana motorunu kontrol etmenizde fayda var.

Siemens Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde uzman teknisyenler yaşadığınız tüm sorunlara yerinde çözüm üretiyor. 1 yıl garantili Siemens buzdolabı tamiri yaptırmak için Maltepe Siemens servisi hemen arayın. Buzdolabı diğer beyaz eşyalar gibi değildir, tamiri daha yapılmalıdır. Bu sayede yiyecekleriniz bozulmaz ve dolabınız kötü kokmaz. En hızlı şekilde buzdolabı tamiri için servisimizi dilediğiniz zaman arayarak onarım desteği alabilirsiniz.

Siemens buzdolabı modellerinde sıklıkla görülen arıza cihazın su akıtması veya alt tarafın soğutmamasıdır. Bu gibi durumlarda ilk olarak rezistans, sensör ve sigorta ölçümü yaparız. Fakat gaz eksikliği ve gaz kaçağı durumlarında da bu sorun yaşanabilir. Profesyonel çözümü yerinde yaptırmak için doğru yerdesiniz.

Altıntepe Siemens Servisi

En nezih semt olan Altıntepe’de neredeyse 15 yıldır Siemens teknik servis hizmeti veriyoruz. Bölge halkına Siemens beyaz eşya ve klima servis hizmetleri sunan firmamız her gün sizlerin yanında. Haftanın 7 günü bizi arayarak servis talep edebilirsiniz.