22 Haziran 2019

Suadiye Profilo Servisi

ile acibademarcelik

Ev eşyalarının servis hizmeti dahilinde profesyonel beceri, deneyim, orijinal yedek parça değişimi gibi her parçası garantili hizmetlerdendir. Beyaz eşya ürünlerinin yanı sıra klima gibi araçlarda da hizmet fırsatı Suadiye Profilo Servisi ile sunulmaktadır. Buzdolaplarının, çamaşır makinelerinin, bulaşık makinelerinin, kurutma makinelerinin, fırınların ve diğer birçok cihazın bakım ve onarımını gerçekleştirmek için servisler imkanlarını sunmaktadır. Bu bakımdan firmamız tarafından sunulan hizmetler garanti altına alınmakta ve onarım, bakım, tamir, montaj ve demontaj gibi teknik ihtiyaçlar için destek verilmektedir.

Beyaz Eşyalarda Servis Garantisi

Ev aletleri sektörü son zamanlarda gelişmiştir. Bunun nedeni, ev aletleri sektörünün her zaman hayatta kalacak bir sektör olmasıdır. Ev aletlerine yaşamın her anında ihtiyaç duyulur. Dolayısıyla bu sektör önemini asla kaybetmeyecektir. Beyaz eşyaların bile hayatımızın dışına çıktığını düşünmek bizi korkutur. Çünkü bir insanın işini yapması için en büyük yardımcılar ve beyaz eşyalardır. Bu açıdan düşününce Suadiye Profilo Servisi hizmetleri dahilinde verilen bakım ve onarım hizmetleri de büyük öneme sahiptir.

İnsanlar bütçelerini desteklemek istiyorlarsa ev aletlerini kullanmayı asla bırakmamalıdırlar. Çünkü bir kişinin harcadığı suyun onda birini harcayan ev aletleri bütçeyi de düşünmektedir. Ancak ev aletlerinin bozulması bütçeye zarar verecektir. Teknik servis, yapılan kontrollere göre en uygun onarım planını yaparak gerekli müdahaleleri yapar. Profilo profesyonel servis hizmeti her zaman yardıma hazır olarak bekler. Sadece yapılması gereken telefondan aramaktır.

Profilo Buzdolabı Servisi

Her insan daha kolay bir hayata sahip olmak ister. Günlük yaşamda herkesin farklı sorunları ve problemleri vardır. Kişisel ve iş yaşamlarında yaşadıkları gerginlik ve stres nedeniyle evde çok yorulmak istemezler. Bu doğal bir istektir. Bunu yapmak için ihtiyaçları karşılamak adına beyaz eşyalar büyük öneme sahiptir. Buzdolabı da bunların başında yer alır. Ev eşyaları onarım isterse, yaşam kesintiye uğramadan bu işlemlerin yapılması önem arz eder. Bu konuda Suadiye Profilo Servisi 7 gün 24 saat verdiği hizmet ile sizlere yardımcı olmaktadır. Mevcut hizmet ile tam müşteri memnuniyeti hedeflenir. Çağrı merkezini arayarak istediğiniz gün ve saat için randevu alabilirsiniz.