17 Aralık 2021

Sultanbeyli Altus Servisi

ile acibademarcelik

Sultanbeyli Altus servisi, ilçedeki en eski tamir firmalarından biri olarak her zaman sizlerin yanındayız. Altus marka beyaz eşya, kombi ve klima modellerinin tamamı için destek talep edebilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ve donanımlı servis araçlarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Çalışmayan tüm Altus cihazların onarımı için yardım alabilirsiniz. Altus cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun yedek parçalarını tedarik ediyor ve onarımlarını yapıyoruz.

Sultanbeyli Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Çalışmayan Altus bulaşık makineniz için onarım desteği isterseniz Sultanbeyli Altus servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bölgedeki en köklü tamir firmalarından biri olan şubemiz bulaşık makinelerini taşımadan, yerinde tamir ediyor. Temiz yıkamayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm makineler için yerinde onarım desteği alabilirsiniz. Ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan Altus bulaşık makinelerini gözü kapalı tamir edecek tecrübede ustalar ile çalışıyoruz. Bu yüzden cihazınız ne kadar eski olursa olsun veya arızası ne olursa olsun bizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz.

Sultanbeyli Altus Klima Servisi

Ekonomik fiyatları ile geniş bir kullanıcı kitlesine sahip Altus klimaların tüm işlemleri için servis desteği sunuyoruz. Sultanbeyli Altus servisi arayarak Altus marka klimanız için servis, bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri talep edebilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, kötü koku yayan Altus klimanızı eskisi gibi düzenli kullanmak isterseniz şubemizi aramanız yeterli olacaktır.