15 Eylül 2020

Ünalan Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Ünalan Arçelik servisi, Üsküdar ve Ataşehir ilçelerinde ikamet eden Arçelik kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Arçelik beyaz eşya servisi için bizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile sizlere profesyonel tamir desteği sunuyoruz. Arızalı tüm cihazlarınız için bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere yerinde onarım desteği sunuyoruz. Eski yeni tüm Arçelik cihazlar için servisimizi arayabilirsiniz.

Ünalan Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Ünalan semtinde ikamet eden Arçelik kullanıcıları arızalı beyaz eşya, kombi ve klima cihazları için bizi diledikleri zaman arayarak teknik destek alabilirler. Yıllarını bu işe vermiş teknikerlerimiz ile sizlere kaliteli bir tamir hizmeti sunuyoruz. Arçelik marka cihazlarınızla ilgili yaşadığınız tüm teknik sorunları bizimle paylaşarak aynı gün içine kayıt bırakabilirsiniz. Arçelik beyaz eşya servisi olarak aşağıdaki tüm cihazların bakım, onarım ve montajlarını yapıyoruz.

 • Ünalan Arçelik çamaşır makinesi servisi
 • Ünalan Arçelik bulaşık makinesi servisi
 • Ünalan Arçelik kurutma makinesi servisi
 • Ünalan Arçelik buzdolabı servisi
 • Ünalan Arçelik derin dondurucu servisi
 • Ünalan Arçelik fırın servisi
 • Ünalan Arçelik ocak servisi

Ünalan Arçelik Ocak Servisi

Ünalan Arçelik servisi olarak Arçelik marka tüm ocaklar için tüpten doğal gaza ve doğal gazdan tüpe dönüşüm hizmeti veriyoruz. Ekonomik fiyata ocak dönüşümü için bizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ve işinin ehli teknisyenlerimiz ile kusursuz onarım yapıyoruz. 1 yıl garantili Arçelik ocak tamiri için doğru adrestesiniz.

Ünalan Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sallanıyor ise bizi hemen arayın. Aynı gün içinde tamirini yapıyoruz. 1 yıl garantili Arçelik servis için Ünalan Arçelik servisi hemen arayın. Arçelik buzdolabı arızalarına en hızlı müdahale eden tek servisiz. Sorunu ne olursa olsun buzdolabını yerinde tamir ediyoruz. Asla buzdolabını taşımıyoruz, motor değişimi de dahil tüm kaynak, gaz ve montaj işlemlerini yerinde yapıyoruz. Servisimiz tarafından tamir edilen Arçelik buzdolabınıza 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Ünalan Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Ünalan mahallesinde yıllardır Arçelik servisi olarak hizmet veren firmamız tüm Arçelik çamaşır makinesi modellerinin yedek parçalarına sahiptir. Garantili ve kaliteli bir onarım istiyorsanız dilediğiniz zaman bizi aramanız yeterlidir. Eski yeni her model için onarım yapabiliyoruz. Ünalan Arçelik servisi şubemizde çalışan teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir. Titiz ve kaliteli bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz. Servisimiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Bu sayede cihazlarınızı taşımadan tamir edecek ekipman ve donanıma sahibiz.

Arçelik Kombi Servisi

Ünalan mahallesinde ikamet eden Arçelik kombi kullanıcıları yaşadıkları teknik sorunları bizimle paylaşarak aynı gün kombi servis hizmeti alabilirler. Kombi tamirinde uzman personelimiz ile siz değerli Arçelik kombi kullanıcılarına kaliteli bir tamir hizmeti sunuyoruz.

 • Ünalan Arçelik Kombi Servisi
 • Ünalan Arçelik Kombi Bakımı
 • Ünalan Arçelik Kombi Montajı
 • Ünalan Arçelik Petek Temizliği

Orijinal Yedek Parça

Firmamızda sadece orijinal yedek parçalar kullanılır. Kesinlikle yan sanayi, çıkma parçalar kullanılmaz. Parçaların her biri 1 sene garantilidir. Garanti süresi içinde tekrar arızalan parçalardan parça ücreti alınmaz.