Vestfrost Servisi

Vestfrost servisi olarak hizmet veren firmamız İstanbul Anadolu Yakası genelinde destek sunuyor. Tüm modellerin onarımlarını yerinde yapacak ekipman ve donanıma sahibiz. Kaliteli ve garantili bir tamir hizmeti istiyorsanız doğru yerdesiniz. Arızalı Vestfrost çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı için dilediğiniz zaman servisimizi arayarak teknik destek talep edebilirsiniz.

Vestfrost Çamaşır Makinesi Servisi

Geniş iç hacmi ile ev hanımlarının her ihtiyacını gören Vestfrost çamaşır makineleri kronik arızası olmayan nadir markalardan biridir. Bizler Vestfrost servisi olarak yıllardır çamaşır makinesi tamiri hizmeti veriyoruz. Fakat hiç kronik bir arıza ile karşılaşmadık. Kullanıcı hatalarından kaynaklı en çok gittiğimiz arıza cihazın su boşaltmamasıdır.

Çamaşır makinelerinin aşırı arıza vermesinin en büyük sebebi elektrik tesisatıdır. Ayrıca siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz ki sürekli olarak suyun aşırı ısınmasının makineye zararı olacaktır. Yıkama programı seçerken su sıcaklığına dikkat etmelisiniz. Sürekli olarak 90 derecede çalışmak makinenin kazanı ve rezistansı için sorun çıkartabilir. Isıtıcı rölesine aşırı yüklenmek kazan erimesine ve kireçlenmeye sebep olabilir.

Vestfrost çamaşır makinesi neden su boşaltmıyor?
Çamaşır makinelerinin sağ alt kısmında gider yani diğer adıyla pompa motoru bulunur. Eğer buraya bir şey kaçar veya tıkanırsa cihazınız su boşaltamaz. Bu durumda pompa sorunu pek görmedik. En çok bu soruna sebep olan cihazın pompasına çorap gibi küçük çamaşırların kaçmasıdır. Çok basit bir şekilde sağ alttan pompa kapağını açarak pompanızı temizleyebilirsiniz. Aksi durumlar tamamı için Vestfrost servisi hemen arayın.

Vestfrost çamaşır makinesi neden ses yapıyor?
Sanılanın aksine çok çamaşır değil de az çamaşır koymak Vestfrost çamaşır makinelerine daha çok zarar verir. Eğer çamaşır makinenize az çamaşır koyarsanız özellikle sıkmada makine sallanma yapacaktır. Sallanan çamaşır makinesinin amortisörleri buna çok fazla dayanamaz ve sıkmada ses yapar. Bu durumu göz ardı ederseniz zamanla kazan da ses yapmaya başlar ve büyük masraflar açar. En basit arıza ise ayakları sallandığı zaman ses yapmasıdır. Ayak ayarı yaparak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Vestfrost Bulaşık Makinesi Servisi

Ülkemizde son 3 yıldır aktif olarak satışı yapılan Vestfrost markasına ait tüm cihazların onarımlarını yapıyoruz. Her biri konusunda uzman teknisyenler ile en hızlı ve kalıcı çözümleri üretiyoruz. Vestfrost bulaşık makinesi çalışmıyor ise aynı gün içinde kullanılabilir hale getiriyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz ve donanımlı teknik servis araçlarımı sayesinde taşımadan, sökmeden, yerinde onarım yapıyoruz.

Bulaşık makinesi onarımında son derece deneyimli teknisyenlerimiz sayesinde siz değerli bölge sakinlerine profesyonel çözümler sunuyoruz. Uygun fiyata Vestfrost bulaşık makinesi tamiri yaptırmak istiyorsanız bizleri arayarak teknik destek talep edebilirsiniz.

Vestfrost Buzdolabı Servisi

vestfrost buzdolabı servisi
vestfrost buzdolabı tamiri

En pahalı beyaz eşyaların başında gelen buzdolabı markaları arasında uygun fiyata satın alabileceğiniz nadir markalardan biri Vestfrost markasıdır. Hem kombi tipi hem de üstten donduruculu modelleri ile her ihtiyaca cevap verebiliyor. Bizler beyaz eşya servisi olarak sizlere aynı gün içinde buzdolabı tamiri hizmetleri sunuyoruz. Yaşadığınız arızalara kalıcı ve ekonomik çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Dilediğiniz zaman bizi arayarak tamir, bakım ve montaj talebinde bulunabilirsiniz.

Vestfrost buzdolabınız su akıtıyor ve servis çağıramayacak bir durumdaysanız cihazın fişini çekip kapakları açık bekletin. 3 gün süre ile buzdolabınız bu şekilde kalsın. Sonrasında kısa bir süreliğine da olsa su akıntısı duracaktır. Kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir arızadır. Onarımı size büyük avantaj sağlayacaktır. Su akıtan dolapların gövdelerinde paslanma görülür ve zamanla çürüyen dolap ses yapmaya başlar.

Vestfrost buzdolabı neden ısınıyor?
Vestfrost buzdolabınızda dikkat etmeniz gereken durumlardan bir tanesi de dolabın ısınmasıdır. Buzdolabınızın kapak contası boyunca gövdesi ısınır. Aynı şekilde arka kısmından geçen gaz boruları nedeni ile arkası da ısınır. Fakat bu ısı el değmeyecek şekilde olmaz. Ana motor ve diğer aksamlar aşırı ısınmamalıdır. Çok soğuk olması da iyi bir şey değil, dolabın soğutmadığını gösterir.

Vestfrost Servis Numarası

Servisimizin telefon numarası haftanın 7 günü ulaşılabilir bir numaradır. Dilerseniz arayarak dilerseniz Whatsapp hattımız üzerinden bizlere yazarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Sabit hattımız sitemizin iletişim bölümünde yer almaktadır. Dilerseniz sayfanın en alt kısmından da bizlere ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Vestfrost Servisi

İstanbul Anadolu yakasındaki en popüler ilçelerden biri olan Kadıköy’de en çok satış yapan markalardan birisi de Vestfrost markasıdır. İlçede tam 2 tane büyük mağaza var ve 7 gün boyunca satış yapıyorlar. Dilerseniz Vestfrost ürünlerini internet üzerinden de alabilirsiniz. 20 yılı aşkın bir süredir Kadıköy ilçesinde beyaz eşya servisi hizmeti vermekteyiz. Ülkemize Vestfrost ürünlerinin gelmesi ile birlikte Vestfrost kullanıcılarına da onarım desteği veriyoruz.

Vestfrost yerli bir ürün mü?
Maalesef Vestfrost markası ülkemizde üretim yapan bize ait bir marka değil. Danimarka’da üretilen ve ülkemize Vestel’in desteği ile gelen bir marka.

Vestfrost yetkili servisi misiniz?
Bizler özel servis olarak hizmet veriyoruz. Garantisi bitmiş Vestfrost cihazınıza en uygun fiyata onarım yaptırmak ve dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir servisle çalışmak için bizi arayabilirsiniz. Garanti süresi içinde olan Vestfrost cihazınız için karar tamamen sizin. Siz kiminle çalışmak isterseniz o servis ile çalışabilirsiniz.

Vestfrost ürün kurulum hizmeti veriyor musunuz?
Hayır, bizler sadece onarım ve bakım hizmetleri veriyoruz. Sıfır aldığınız Vestfrost ürünler için cihazın kitapçığında yazan fabrika kurulum ekiplerini aramanız gerekiyor. Kuruluma herhangi bir servisi çağırarak cihazın garantisini başlatamazsınız. Bunun için kitapçıktaki veya 0850 222 41 23 numaralı telefonu aramanız gerekiyor.

Vestfrost Garanti Sorgulama

Bir çok kullanıcı cihazının garantisinin dolup dolmadığını bilmiyor. Bunun en büyük nedeni cihazın garantisinin hala verilen evrakla takip edildiğini düşünmeleri. Hangi marka olursa olsun cihazlarınız için artık garanti belgesini saklamak zorun değilsiniz! Tüm firmalar artık seri numarası veya ENR kodundan garanti takibi yapabiliyor.

Kullandığınız Vestfrost cihazlarınızın garanti sorgulamasını yapmak için 0850 222 41 23 numaralı telefonu arayarak seri numarasını söylemeniz yeterli. Eğer cihazınız hala garanti süresi içindeyse yani 3 yılı geçmemiş ise aynı numaradan ücretsiz servis kaydı açtırabilirsiniz.

Vestfrost garanti süresi sorgulama yaparken size sorulacak bazı sorulara yanıt vermeniz yeterli olacaktır. Fatura veya garanti belgesi sizden talep edilmez.

Servisi Ara !