Teknik servis…

Pendik Finlux Servisi

Pendik Finlux servisi olarak siz değerli Pendik ilçesi sakinlerine bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Aynı gün içinde arızalı Finlux cihazınızı tamir ettirmek, bakımlarını yaptırmak ve dilediğiniz yere monte ettirmek için bizi hemen arayın. Ustalarımızın her biri konusunda uzman kişilerdir. Finlux servisi olarak cihazlarınızın arızası ne olursa olsun yerinde tamir ediyoruz.. Orijinal yedek parçalar sayesinde kalıcı çözümler üretebiliyoruz.

Pendik Finlux Buzdolabı Servisi

pendik finlux servisi
Pendik Finlux buzdolabı tamiri

Buzdolabı tamirinde son derece deneyimli teknisyenlerimiz ile siz değerli bölge sakinlerine gün içinde onarım hizmetleri veriyoruz. Yaşadığınız arızaların hepsi için servisimizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Yıllardır bu alanda onarım hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ve kaliteli bir tamir hizmeti için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Pendik Finlux servisi, Pendik ilçesinin tamamına geliyor. Bildiğiniz üzere Pendik, İstanbul Anadolu yakasındaki en büyük ilçelerden biridir. Bizler sahip olduğumuz donanımlı servis araçları ile her mahalleye aynı gün içinde gelebiliyoruz.

Pendik Finlux Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi modelleri için profesyonel onarım desteği sunan Pendik şubemiz sizlerden gelen arıza bildirimlerine en hızlı çözümleri üretiyor. Kusursuz ve kalıcı bir tamir desteği almak isterseniz Pendik şubemiz her zaman sizlerin yanında.

Finlux Buzdolabı Ses Yapıyor

Çok sade bir tasarıma sahip Finlux buzdolabında iki adet fan bulunur. Yeni ve geniş modellerde ise fan sayısı üçe kadar çıkabilir. Eğer Finlux buzdolabı ses yapıyor ise cihazın iki kapağını da açın. Ses devam ediyorsa ya ana motor yada damper arızalıdır. Eğer ses duruyorsa fan arızalıdır. Ses yapan Finlux buzdolabınız için Finlux servis Ataşehir şubemizi arayarak bu sorundan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Pendik Finlux Servisi

Adres : Velibaba Mahallesi Tarih Sokak No : 10 / C

Telefon : 0216 388 83 88

Exit mobile version