Teknik servis…

Fındıklı Ariston Servisi

Ariston beyaz eşyaların tamiri, bakımı ve montajı için Fındıklı şubemizi dilediğiniz zaman arayarak destek alabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile sizlere kısa sürede çözümler üretiyoruz. Fındıklı Ariston servisi olarak tüm beyaz eşya modellerini tamir edecek yedek parça ve ekipmanlara sahibiz. Siz de arızalı beyaz eşyalarınızı kısa sürede tamir ettirmek için bizi hemen arayın.

Fındıklı Ariston servisi, aynı gün içinde Ariston cihazlarınızın tamiri, bakımı ve montajı için bizi hemen arayın. Servisimizde yapılan onarımların her biri 1 sene garantilidir. Titiz ve kaliteli hizmetin adresi Fındıklı şubemizde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi gibi tüm cihazların onarımlarını yaptırabilirsiniz.

Fındıklı Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinenizin arızalarını gün içinde gidermek ve tekrar kullanabilmek için Fındıklı Ariston servisi arayabilirsiniz. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olan şubemiz 1 yıl garantili onarım yapıyor. Modeli veya arızası ne olursa olsun bizleri arayarak tamir ettirebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile sorunlara kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Onarımlarda sadece orijinal parçalar kullanıyor ve garanti süresi içinde arızalanan parçalara ücretsiz değişim hizmeti veriyoruz.

Ariston çamaşır makinesinde kullanıcıların en çok kafasını karıştıran lamba arızaları yani led arızalarıdır. Çoğu modelinde ekran olmayan Ariston çamaşır makinelerinde ışıklar aynı anda yanıp sönüyor ise bu hata kodlarına işarettir. Bizler Fındıklı Ariston servisi olarak sahip olduğumuz tecrübe ile bu lambaların hangi arızayı işaret ettiğini biliyoruz. Sizin de led arızanız varsa bizi arayarak aynı gün içinde arıza tespiti yaptırabilir ve garantili onarım talep edebilirsiniz.

Fındıklı Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makinesi kullanıcılarına gün içinde çözüm üretiyoruz. Arızası ne olursa olsun taşınmadan, de-montaj yapılmadan yerinde onarım için Fındıklı Ariston servisi hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü arızalı Ariston bulaşık makineniz için ulaşabilirsiniz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olan firmamız sorunlara en hızlı ve ekonomik çözümleri üretiyor.

Temiz yıkamayan Ariston bulaşık makinenizin bu sorunundan aynı gün içinde kurtulmak ister misiniz? Fındıklı şubesi olarak semtimizde ikamet eden müşterilerimize aynı gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm Ariston bulaşık makinesi modellerinin tamir, bakım ve montajı için bizleri arayabilirsiniz.

Fındıklı Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyorsa Fındıklı Ariston servisi hemen arayın. Firmamız Maltepe ilçe sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde geliyor. 1 yıl garantili Ariston buzdolabı tamiri için doğru yerdesiniz. Ariston buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza kart arızasıdır. Bu arızanın en büyük sebebi voltaj kaynaklıdır ve telafisi mümkündür.

Ariston buzdolabı modellerinin hepsi için servisimizde çözüm bulabilirsiniz. Deneyimli teknisyenlerimiz ile Ariston buzdolabı modellerinin tamamı için evinizde onarım desteği veriyoruz. Kusursuz bir onarım hizmeti almak isterseniz Fındıklı servisimizi haftanın 7 günü arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Fındıklı Ariston Kombi Servisi

Ariston kombi modellerindeki tüm arızaları aynı gün içinde yerinde çözüyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan veya hiç çalışmayan Ariston kombinizi aynı gün içinde tamir ettirmek isterseniz doğru yerdesiniz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ile siz değerli Fındıklı mahallesi sakinlerine en hızlı çözümleri üretiyoruz. Fındıklı Ariston servisi firmamız tarafından yapılan her kombi onarımı ve değiştirilen her kombi parçası 1 yıl garantilidir. Profesyonel bir kombi tamiri istiyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak.

Fındıklı Ariston servisi olarak tüm modeller için periyodik bakım hizmetleri veriyoruz. Her yıl bakıma ihtiyaç duyan kombinizin bu işlemini aksatmamaya özen gösterin. Aksi taktirden en çok ihtiyaç duyduğunuz kış aylarında kombinizin arızası ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

1 Yıl Garantili Ariston Servis

Arızalı cihazlarınızın bir daha arıza yapmaması gibi bir durum elbette mümkün değil. Bununla ilgili size garanti vermek yanıltıcı ve aldatıcıdır. Servis olarak sadece değiştirdiğimiz parçalara garanti veriyoruz. Parça değişiminden sonra deneyip emin oluyoruz. Garanti süresi içinde taktığımız parça tekrar arızalanırsa ücret talep etmeden değişimini tekrar yapıyoruz.

Exit mobile version