16 Mart 2020

Acıbadem Bosch Servisi

ile acibademarcelik

Acıbadem Bosch servisi, Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde tamir, bakım, montaj hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili Bosch teknik servisi için bizi hemen arayın. Tüm modeller için aynı gün içinde onarım desteği veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Bosch cihazların gün içinde tamiri için doğru yerdesiniz.

En kaliteli teknik servis hizmetlerimizi Acıbadem Bosch servisi olarak kusursuz şekilde sunuyoruz. Teknolojik imkan, ekipmanlarımız yanında işlerinde son derece uzman, sürekli eğitimleri yenilenen teknik personellerimiz ile servis işlerini yerine getiriyoruz. Bosch teknik servisi olarak son derece etkin çözümler getiriyoruz.

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Firma olarak, donanımlı bir teknik servis olmamız nedeni ile oldukça hızlı şekilde sunduğumuz Acıbadem Bosch servisi hizmetlerimizde tüm Bosch marka ürünlere müdahalede bulunabiliyoruz.

Bu kapsamda;

  • Bosch marka beyaz eşyalara yönelik,
  • Bosch marka televizyonlara yönelik,
  • Bosch marka ankastre ürünlerine yönelik,
  • Bosch marka klimalara yönelik,
  • Bosch marka elektrikli süpürgelere yönelik,
  • Bosch marka küçük ev aletlerine yönelik

Servis işlemlerini yapıyor, bu ürünler için bakım, onarım, montaj hizmetlerini üst düzey kalitede veriyoruz.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak gibi beyaz eşyaların tüm arızalarını yerinde yapıyoruz. Bosch çamaşır makinelerinde görülen kazan arızalarında atölye ortamında onarım gerekebilir. Fakat atölyeye alındığında en fazla 7 iş günü içerisinde makineniz onarılmış bir şekilde garantili olarak size teslim edilir.

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Elbette elinizde çamaşır yıkayacak değilsiniz. Uzman kadromuz ve donanımlı Bosch teknik servis araçlarımız ile tüm Bosch çamaşır makinesi modelleri için onarım hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahip bir firma olarak sorunları tek seferde ve yerinde gideriyoruz.

Bosch çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza E18 hata kodudur. Eğer sizin de Bosch çamaşır makinenizin ekranında E18 arıza kodu çıkıyor ise Acıbadem Bosch servisi arayarak tamir hizmeti alabilirsiniz. E18 hata kodu cihazın pompasının suyu boşaltamadığını gösterir. Elbette bu her zaman parça değişecek anlamına gelmez. Pompaya bir şeyler kaçtığında da yine ekranda aynı hata kodu çıkar.

Bosch Kombi Servisi

Firma olarak, hızlı şekilde size servis sağlayabilmek adına, donanımı tam olan mobil servis araçlarımızla sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz. Servis işlemlerimizde çabuk çözüm sunabilmek önceliğimiz oluyor.

Bosch marka kombi kullanan tüm müşterilerimiz için aynı gün içinde servis hizmetleri veriyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan, su akıtan, ses yapan tüm Bosch kombiler için bizi hemen arayın. Acıbadem Bosch servisi olarak kombi arızalarına özellikle kış aylarında en hızlı şekilde müdahale ediyoruz.

Bosch Klima Servisi

Klima markalarına arasında kalitesi ile en belirgin markalardan biri olan Bosch’un tüm klima modelleri için bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetleri veriyoruz. Soğutmayan tüm Bosch klima modellerini aynı gün içinde kullanılabilir hale getiriyoruz. Düzenli olarak yapılması şart olan klima bakımlarını en titiz şekilde yapıyor ve tüm temizliklerini yerinde gerçekleştiriyoruz. Klima yer değişikliği için servisimizden randevu alabilirsiniz.

Acıbadem Bosch servisi hizmetlerimizde, yüksek standartlar ile çalışıyoruz. Onarımını ya da bakımını yaptığımız her tür ürün için orijinal parça ve garantili hizmet olanaklarını uzman servis olarak sağlıyoruz.

Firma olarak, servis hizmetlerimizi esas olarak cihazın bulunduğu yerde sunuyoruz. Önemli onarım gerektiren istisnalar dışında bu ilkemiz çerçevesinde sizlere en çabuk hizmeti ulaştırıyor, bekleme gibi sorunlarla karşılaşmanıza izin vermiyoruz.