16 Mart 2020

Acıbadem Bosch Servisi

ile acibademarcelik

En kaliteli teknik servis hizmetlerimizi Acıbadem Bosch servisi olarak kusursuz şekilde sunuyoruz. Teknolojik imkan, ekipmanlarımız yanında işlerinde son derece uzman, sürekli eğitimleri yenilenen teknik personellerimiz ile servis işlerini yerine getiriyoruz. Bosch teknik servisi olarak son derece etkin çözümler getiriyoruz.

Acıbadem Bosch Beyaz Eşya Servisi

Firma olarak, donanımlı bir teknik servis olmamız nedeni ile oldukça hızlı şekilde sunduğumuz Acıbadem Bosch servisi hizmetlerimizde tüm Bosch marka ürünlere müdahalede bulunabiliyoruz.

Bu kapsamda;

  • Bosch marka beyaz eşyalara yönelik,
  • Bosch marka televizyonlara yönelik,
  • Bosch marka ankastre ürünlerine yönelik,
  • Bosch marka klimalara yönelik,
  • Bosch marka elektrikli süpürgelere yönelik,
  • Bosch marka küçük ev aletlerine yönelik

Servis işlemlerini yapıyor, bu ürünler için bakım, onarım, montaj hizmetlerini üst düzey kalitede veriyoruz.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak gibi beyaz eşyaların tüm arızalarını yerinde yapıyoruz. Bosch çamaşır makinelerinde görülen kazan arızalarında atölye ortamında onarım gerekebilir. Fakat atölyeye alındığında en fazla 7 iş günü içerisinde makineniz onarılmış bir şekilde garantili olarak size teslim edilir.

Acıbadem Bosch Kombi Servisi

Firma olarak, hızlı şekilde size servis sağlayabilmek adına, donanımı tam olan mobil servis araçlarımızla sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz. Servis işlemlerimizde çabuk çözüm sunabilmek önceliğimiz oluyor.

Bosch marka kombi kullanan tüm müşterilerimiz için aynı gün içinde servis hizmetleri veriyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan, su akıtan, ses yapan tüm Bosch kombiler için bizi hemen arayın. Acıbadem Bosch servisi olarak kombi arızalarına özellikle kış aylarında en hızlı şekilde müdahale ediyoruz.

Acıbadem Bosch Klima Servisi

Klima markalarına arasında kalitesi ile en belirgin markalardan biri olan Bosch’un tüm klima modelleri için bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetleri veriyoruz. Soğutmayan tüm Bosch klima modellerini aynı gün içinde kullanılabilir hale getiriyoruz. Düzenli olarak yapılması şart olan klima bakımlarını en titiz şekilde yapıyor ve tüm temizliklerini yerinde gerçekleştiriyoruz. Klima yer değişikliği için servisimizden randevu alabilirsiniz.

Acıbadem Bosch servisi hizmetlerimizde, yüksek standartlar ile çalışıyoruz. Onarımını ya da bakımını yaptığımız her tür ürün için orijinal parça ve garantili hizmet olanaklarını uzman servis olarak sağlıyoruz.

Firma olarak, servis hizmetlerimizi esas olarak cihazın bulunduğu yerde sunuyoruz. Önemli onarım gerektiren istisnalar dışında bu ilkemiz çerçevesinde sizlere en çabuk hizmeti ulaştırıyor, bekleme gibi sorunlarla karşılaşmanıza izin vermiyoruz.