1 Mayıs 2021

Altıntepe Ariston Servisi

ile acibademarcelik

Altıntepe Ariston servisi, Ariston kullanıcıları için aynı gün içinde teknik servis hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili Ariston teknik servis hizmeti almak istiyorsanız Altıntepe şubemizi arayarak kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Modeli veya yılı ne olursa olsun Ariston cihazlar için tamir desteği veriyoruz. Profesyonel kadromuz ile sorunları en kısa sürede ve yerinde çözüyoruz.

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinenizin her sorununda Acıbadem Ariston servisi arayarak tüm teknik sorunlardan gün içinde kurtulabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile her zaman yanınızdayız. Profesyonel bir çözüm istiyorsanız bizleri hemen arayın. Sizlere yerinde ve garantili çözümler üretiyoruz. Firma olarak yaptığımız tüm onarımlara garanti veriyoruz. 1 yıl garantili Ariston servisi için doğru yerdesiniz. Hızlı ve kalıcı çözüm için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Ariston buzdolabı tamirinde son derece tecrübeli ustalarımız ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Soğutmayan Ariston buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmasın istiyorsanız bizleri hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız. Altıntepe Ariston servisi soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran dolapları hızlıca yerinde tamir ediyor. Pratik bir çözüm istiyorsanız bizleri aramanız yeterli. Eski yeni tüm Ariston buzdolabı modellerinin onarım parçalarınsa sahibiz. Buzdolabınız arızalandığı zaman bizleri arayarak hızlı onarım yaptırabilirsiniz.