Erenköy Arçelik Servisi

20 Haziran 2019 ile acibademarcelik

Erenköy Arçelik servisi firmamız semtin en eski firmalarından biridir. Yıllardır bölgede ikamet eden komşularımıza servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Titiz ve kaliteli bir onarım desteği almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Arçelik beyaz eşya, kombi ve klima modellerinin tamamı için gerekli yedek parçalara sahibiz.

Arçelik cihazların tamirinde tecrübeli teknisyenler ile sizlere kaliteli çözümler üretiyoruz. Erenköy Arçelik servisi şubemiz bölgede yıllardır beyaz eşya tamircisi olarak faaliyet göstermektedir. Eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahip firmamız kaç yıllık olursa olsun cihazlarınızı yerinde tamir edecek ekipmanlara sahiptir. Arızalı cihazlarınızın aynı gün içinde tamiri için bizi hemen arayın.

Erenköy Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Çalışmayan bulaşık makinenizi en kısa sürede tamir ettirmek isterseniz Erenköy şubesi olarak sizin yanınızdayız. Donanımlı servis araçlarımız ile bölgede ikamet eden Arçelik bulaşık makinesi kullanıcılarına en hızlı çözümleri sunuyoruz. Tamirini yaptığımız cihazlara 1 yıl parça garantisi veriyoruz. Garanti süresi içinde Arçelik bulaşık makineniz tekrar arızalanırsa parçayı ücret almadan değiştiriyoruz.

Erenköy Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

erenköy arçelik çamaşır makinesi servisi

Erenköy servisimizde son derece tecrübeli ve deneyimli ustalar çalışmaktadır. Bizler yerinde onarım hizmetleri veren bir firma olarak tüm sorunları garantili bir şekilde çözüyoruz. Çalışmayan Arçelik çamaşır makinenizi gün içinde kullanabilmek istiyorsanız Erenköy Arçelik servisi hemen arayın. Semtin en eski tamir firmalarından biriyiz. Sektöre yön verecek kadar ekipman ve yedek parçaya sahibiz. Bu imkanlarımız sayesinde tüm işlemleri yerinde yapabiliyoruz.

Arçelik çamaşır makinesi sıkma yapmıyor ise ilk olarak cihazın pompa kontrolü yapılmalıdır. Suyunu boşaltamayan çamaşır makinesi sıkmaya geçmez. Sonrasında ise sırayla prostat, ana motor ve elektronik kart test edilmelidir.

Erenköy Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekler bozulmadan aynı gün içinde tamiri için Erenköy Arçelik servis şubemizi hemen arayın. Buzdolabı tamirinde deneyimli kadromuz ile sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Tamirini yaptığımız cihazlara 1 sene parça garantisi veriyoruz. 1 yıl garantili Arçelik buzdolabı tamiri için doğru adrestesiniz.

Erenköy Arçelik servisi tüm Erenköy halkının Arçelik markalı ürünlerine hizmet verebilmek için 7/24 çalışıyor. Her eşyanın bir ömrü olduğu gibi elektronik eşyalarında bir ömrü mevcut. Fakat bizler bu ömrü daha fazla uzatarak cihazlarınızın arızalarını gideriyoruz. Deneyimli ekibimiz ile Erenköy’de Arçelik markalı ürünlerinize bakım hizmeti sunuyor ve sizlere bu hizmetlerden yararlanma fırsatı sağlıyoruz. Günün hangi saatinde olursanız olun çağrı hizmetimiz günün her saatinde açık 7/24. Çağrı hizmetimizi her zaman açık tutarak sizlere en hızlı hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Erenköy Arçelik servisi müşterilerini mutlu etmek için her daim sıkı ve kaliteli çalışan bir ekip. Eğer sizler de servislerimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizde bulunan numaralar ile bizlere ulaşabilir, bilgi alabilir ya da servisimizi çağırabilirsiniz.

Erenköy Arçelik servisimiz sizlerin isteği doğrultuda hareket edecektir. Cihazlarınızı hiç oynatmadan yerinde onarıyor ve tamir ediyoruz. Böylece hem daha hızlı hem de daha uygun fiyatlar ile sizlere hizmet sunuyoruz.  Arçelik markalı cihazlarınızdan şikayetçi iseniz bizi aramanız yeterli olacaktır. Sizlere en kısa zamanda ulaşan ekibimiz sorunlarınızı gidermenizde sizlere yardımcı olacaktır. Bizlere ulaşmak için sitemizde bulunan telefon numaraları ile bizleri arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Erenköy Arçelik servisi her zaman hizmetinizde olmaktan mutluluk duymaktadır.

Garantili Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik cihazlarınızın garantili olarak tamiri için Erenköy şubemizi hemen arayın. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm cihazlar 1 sene parça garantilidir. Garanti süresi içinde arızalan cihazlardan parça ücreti almıyoruz. Aynı şekilde Bostancı Arçelik servisi şubemizde de tüm işlemler 1 yıl garantilidir.