26 Şubat 2021

Kadıköy Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Kadıköy Arçelik servisi, Arçelik kullanıcıları için beyaz eşya, kombi, klima onarım hizmetleri veriyor. İlçe sınırları içinde ikamet ediyorsanız bizi arayarak tüm sorunları kısa sürede giderebilir ve cihazlarınızı aynı gün içinde tekrar kullanabilirsiniz. Garanti süresi içinde olan cihazlarınız için yetkili servis firmalarından destek almanız gerekiyor. Bizler özel servis olarak hizmet veriyoruz.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabı denince akla ilk gelen markalardan biri olan Arçelik’in sahip olduğu tüm modelleri yerinde tamir ediyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Arçelik dolapları bize tamir ettirebilir ve yiyecekler bozulmadan dolabınızı kurtarabilirsiniz. Buzdolabı arızalarında tek yapmanız gereken Kadıköy Arçelik servisi arayarak arıza bildiriminde bulunmak. Haftanın 7 günü servis desteği veren firmamız tüm arızaları yerinde çözecek ve dolabınızı taşımadan tamir edecektir. Profesyonel ustalarımız full donanımlı servis araçlarımız ve yedek parça imkanlarımız ile her zaman yanınızdayız.

Arçelik Klima Servisi

Bir çok klima firması Arçelik cihazların onarımlarını yapabilmekte. Fakat klimalar, tıpkı kombiler gibi sezonunda çok kullanılır ve önemli olan bu sürekli çalıştığı dönemde sorun çıkartmadan ihtiyaçlarınızı karşılamasıdır. Bizler Kadıköy Arçelik servisi olarak tüm klima modelleri için servis, bakım, montaj, nakliye hizmetleri veriyor.

Bostancı Arçelik Servisi

Arçelik cihazlarınız için hızlı çözüm arıyor, beyaz eşya ve klimalarınızı aynı gün içinde kullanabilmek istiyorsanız bizi hemen arayın. Kadıköy Arçelik servisi olarak Bostancı semtine gün içinde geliyor ve tüm arızalara yerinde çözüm üretiyoruz. Eski yeni tüm Arçelik cihazların bakım, onarım ve montajı için bizi şimdi arayın.

Caddebostan Arçelik Servisi

Yıllardır bölgede teknik servis hizmetleri sunan firmamız siz Caddebostan semt sakinlerine de destek veriyor. Eski yeni tüm Arçelik cihazların tamir, bakım ve onarımı için bizi hemen arayın. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları ile siz Arçelik kullanıcılarına profesyonel çözümler üretiyoruz.