5 Mart 2021

Maltepe Regal Servisi

ile acibademarcelik

Maltepe Regal servisi, sektörün ve Maltepe ilçesinin en eski beyaz eşya tamircisi olarak yerinde onarım desteği veriyor. Altıntepe mahallesinde bulunan atölyemiz ile Maltepe ilçe genelinde Regal teknik servis hizmetleri veriyoruz. Regal marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve klimalar için Maltepe servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Tüm modeller için orijinal yedek parça kullanıyoruz. Değiştirilen parçalar 1 sene garantilidir.

Regal Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Regal buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek için Maltepe Regal servisi arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Buzdolabı arızalarına en hızlı çözümü biz üretiyoruz. Yıllardır soğutma sektöründe onarım hizmetleri vermiş ustalarımız ile arızası ne olursa olsun dolabınızı kısa sürede, yerinde ve garantili olarak tamir ediyoruz. Regal buzdolabı kronik sorunu var denecek bir dolap değil. Fakat çoğu modelde alt tarafı soğutma sorunu çıkmaktadır. Kullanıcı hatası nadiren de görülse cihazın kendisine de kusur bulmak doğru değil. Maltepe servisi olarak alt tarafı soğutmayan dolabınızı en geç iki gün içinde tamir ediyoruz. Buzları eritmesi dolaba zarar vermeyecekse aynı gün içinde de tamir edebiliyoruz. Fakat çoğu dolabın kullanıcısı bu arızayı ihmal ettiği için cihazlar ağzına kadar buzla dolar. Bu buzları temizleyip teşhis koymak ve parça değişimi yapmak imkansız olabiliyor.

1 Yıl Garantili Regal Servisi

Servis olarak her zaman yaptığımız işin arkasındayız. Kullandığımız parçaların hepsi orijinaldir ve 1 yıl garantilidir. Garanti süresi içinde cihazlarınız tekrar arızalanırsa ve bizim taktığımız parçalarda sorun çıkarsa ücret almadan değişim yapıyoruz.