Maltepe Regal Servisi

Regal cihazlarınızın tamamı için servisimizi arayarak tamir ve bakım hizmetleri alabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere en hızlı çözümleri biz Maltepe Regal servisi sunuyoruz. Çalışmayan cihazlarınızın hiç birini çöpe atmayın. Günümüz şartlarında yeni bir buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi veya klima almak ne kadar pahalı araştırmaya başladığınızda göreceksiniz. Fakat bizler beyaz eşya ve klima tamircisi olarak sizlere aynı cihazları daha uzun süre daha sağlıklı bir şekilde kullanmanız için çalışıyoruz. Tüm imkanlarımız ile sizlere en kalıcı ve hızlı çözümleri biz sunuyoruz.

Maltepe Regal servisi, sektörün ve Maltepe ilçesinin en eski beyaz eşya tamircisi olarak yerinde onarım desteği veriyor. Altıntepe mahallesinde bulunan atölyemiz ile Maltepe ilçe genelinde Regal teknik servis hizmetleri veriyoruz. Regal marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve klimalar için Maltepe servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Tüm modeller için orijinal yedek parça kullanıyoruz. Değiştirilen parçalar 1 sene garantilidir.

Maltepe Regal Klima Servisi

Soğutmayan Regal klimanız için servis hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizleri aramak. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlere destek veriyoruz. 1 yıl garantili Regal klima servisi için Maltepe Regal servisi hemen arayın. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamızda onarımları tamamı taşınmadan yerinde yapılır. Profesyonel bir onarım hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Maltepe şubemiz tüm Regal klima modelleri için periyodik bakım hizmetleri sunuyor. Tam soğutmayan, koku yapan, ses çıkartan veya su akıtan Regal klimanızın periyodik bakımı için dilediğiniz zaman Maltepe Regal servisi şubemizi arayabilirsiniz. Tüm arıza, bakım ve montaj işleriniz için bizlere haftanın 7 günü ulaşabilir ve onarım talebinde bulunabilirsiniz. Unutmayın klima bakımı sadece temizlik değildir. Özen ve tecrübe isteyen bir işlemdir. Her yıl yapılması durumunda klimanızın ömrü uzar ve performanslı çalışacağı için tasarruf sağlar.

Maltepe Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makinesi modellerinde en sık görülen arıza cihazın temiz yıkamamasıdır. Bu durumda direkt ısıtma ile ilgili parçalar kontrol edilir. Bizler Maltepe Regal servisi olarak siz bölge sakinlerine tüm bu sorunlar için yerinde çözüm üretiyoruz. Çamaşır makinem taşınmasın, darbe almasın, gözümün önünde tamir edilsin diyorsanız bizleri hemen arayın. Sizlere en hızlı onarımları bizler sunuyoruz. Bünyemizde çalışan teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir ve sahip oldukları imkanlar ile yerinde çözümler üretiyor.

Regal çamaşır makinesi sıkma yapmıyor ise cihaz suyunu boşaltamamıştır. Çamaşır makinesinin sıkmaya girmesi için pompanın kazandaki suyu tamamen boşaltması lazım. Sıkma yapmayan Regal çamaşır makinenizin bu arızasından aynı gün içinde kurtulmak istiyorsanız Maltepe şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Maltepe Regal Buzdolabı Servisi

maltepe regal servisi

Soğutmayan Regal buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek için Maltepe Regal servisi arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Buzdolabı arızalarına en hızlı çözümü biz üretiyoruz. Yıllardır soğutma sektöründe onarım hizmetleri vermiş ustalarımız ile arızası ne olursa olsun dolabınızı kısa sürede, yerinde ve garantili olarak tamir ediyoruz. Regal buzdolabı kronik sorunu var denecek bir dolap değil. Fakat çoğu modelde alt tarafı soğutma sorunu çıkmaktadır. Kullanıcı hatası nadiren de görülse cihazın kendisine de kusur bulmak doğru değil. Maltepe servisi olarak alt tarafı soğutmayan dolabınızı en geç iki gün içinde tamir ediyoruz. Buzları eritmesi dolaba zarar vermeyecekse aynı gün içinde de tamir edebiliyoruz. Fakat çoğu dolabın kullanıcısı bu arızayı ihmal ettiği için cihazlar ağzına kadar buzla dolar. Bu buzları temizleyip teşhis koymak ve parça değişimi yapmak imkansız olabiliyor.

1 Yıl Garantili Regal Servisi

Servis olarak her zaman yaptığımız işin arkasındayız. Kullandığımız parçaların hepsi orijinaldir ve 1 yıl garantilidir. Garanti süresi içinde cihazlarınız tekrar arızalanırsa ve bizim taktığımız parçalarda sorun çıkarsa ücret almadan değişim yapıyoruz.

Altıntepe Regal Servisi

Altıntepe mahallesi ve civarında ikamet eden Regal kullanıcılarına aynı gün Regal teknik servis hizmeti veriyoruz. Yaşadığınız arızalara hızlı ve kalıcı çözüm istiyorsanız bizi hemen arayın. Tüm Regal cihazların yedek parçalarına sahip olan firmamız yerinde çözümler üretiyor.

Küçükyalı Regal Servisi

Küçükyalı semtinde ikamet ediyor ve Regal beyaz eşya kullanıyorsanız herhangi bir arıza durumunda biz komşunuzu arayabilirsiniz. Maltepe Regal servisi olarak sizlere en hızlı çözümleri en uygun fiyatlara sunuyoruz. Profesyonel ve titiz bir Regal teknik servis için tek yapmanız gereken şubemizi aramak. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip Maltepe şubemiz haftanın 7 günü sizlerin yanında.