17 Temmuz 2019

Fikirtepe Beko Servisi

ile acibademarcelik

Beko cihazlarınızın aynı gün içinde tamir edilmesi, periyodik bakımlarının yapılması ve taşınma sonrası yerine montajı için Fikirtepe servisimizi hemen arayın. Firmamız tüm Beko tamir işlemleri için 1 yıl parça garantisi veriyor. Servisimiz tüm onarımları yerinde yapıyor.

Fikirtepe Beko Servisi arızalanan, bozulan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, kombi ve klima gibi cihazlarınız için onarım hizmeti vermektedir. Beklenmedik bir şekilde arıza çıkaran beyaz eşyalar günlük hayatı olumsuz yönde etkilemektedir. Gelişen teknoloji beyaz eşya sektörünü de etkilemektedir. Beyaz eşya cihazlarının çoğu akıllı ve hassastır. Bu yüzden evde onarım işine kalkışmanız kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Bu şekilde zaman ve para kaybına, dahası uzun vadede daha çok zarara neden olabilirsiniz.

Fikirtepe Beko Servisi siz değerli müşterilerimiz için profesyonel ve ekonomik hizmet sunmaktadır. Yerinde onarım hizmetiyle herhangi bir servis noktasında sizleri bekletmeden kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sağlamaktadır. Arızaların yenilenmemesi için bütün önlemler alınmaktadır. Ülkemizde Beko firması tüketiciler tarafından en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından biridir. Bu kadar çok tercih edilmesinin altında müşteri güveni ve memnuniyetinin kazanılması yatmaktadır. Bizler de onarımını yaptığımız markanın bu özelliklerini verdiğimiz kaliteli hizmetle sürdürmeyi amaç ediniyoruz. Sizler de herhangi bir ürününüz arıza çıkardığında gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Beko Beyaz Eşya Servisi

Servisimiz beyaz eşya konusunda uzman kadrosu ile sizlere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu cihazları için tamir hizmeti veriyor. Yerinde ve garantili beyaz eşya tamir desteği veriyoruz. Servisimiz tüm beyaz eşya onarımları için kullanılan parçalara 1 sene garanti veriyor. Garanti süresi içinde tekrar arızalanan parçalar ücretsiz bir şekilde değiştirilir. Uzman kadro ve orijinal yedek parça imkanları ile Fikirtepe Beko servisi her zaman yanınızda.

Neden Fikirtepe Beko Servisi?

Fikirtepe Beko Servisi arızalanan, bozulan beyaz eşyalarınızın yerinde onarımı için profesyonel ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Alanında uzman, deneyimli ve eğitimli teknikerlerle işbirliği içinde çalışan firmamız değerli müşterilerine her türlü teknik desteği ve hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız müşteri sadakatine büyük önem vermektedir. Oluşturduğunuz arıza kaydının ardından birikimli teknikerlerimiz hemen sizleri bulunduğunuz yerde gezici araçlarıyla ziyaret etmekte, cihazınızdaki sorunu yerinde gidermektedir. Bu çok avantajlı bir durumdur. Cihazınız, özel bir durum olmadıkça, kesinlikle herhangi bir servis noktasında bekletilmez. Cihazınızdaki sorunu doğru ve hızlı bir şekilde analiz eden ve çözüme kavuşturan ekibimiz güleryüzle, kaliteli hizmet vermektedir. Cihaza bir an önce müdahale eden uzman ekibimiz sizler için zaman ve para tasarrufu demektir. Temel amaçlarımızdan biri bozulan cihazınızı ilk günkü performansıyla çalışır hale getirmek ve arızanın yenilemesini önlemektir. Bununla birlikte, yaptığımız işlemlerin 1 yıl garanti süresi vardır. Değişen parçalar için orijinal yedek parça kullanımı ve yapılan işin garantili olup olmaması tüketicilerin dikkat etmesi gereken önemli noktalardandır. 

Fikirtepe Beko Servisi’ne Nasıl Ulaşabilirim?

Fikirtepe Beko Servisi hizmet bölgesi olarak tanımlanan pek çok yere kaliteli hizmet götürmektedir. Firmamıza olan talep günden güne artmaktadır. Sizin de arızalı beyaz eşya cihazınız varsa zaman geçirmeden bize ulaşın. Beyaz eşyada ortaya çıkan arızalar günlük hayatı ve iş hayatını önemli ölçüde etkilemektedir. Örneğin, her gün tıkır tıkır çalışan çamaşır makineninizin bozulması demek ev işleriyle meşgul olan ya da iş insanı olan hanımlar ve beyler için büyük sorun demektir. Böyle bir durumda, ‘Ertesi gün ne giyeceğim? 2 gün sonra önemli bir etkinliğe katılacağım ve giyecek bir şeyim kalmadı.’, ‘En sevdiğim elbisem bu devasa kirli yığını içinde kaldı.’ gibi kendi kendinize eziyet etmeye başlarsınız. Ancak endişelenmeniz için ortada gerçek bir sorun bulunmuyor. Çünkü Fikirtepe Beko Servisi yılların deneyimiyle bu zor günlerinizde daima yanınızda. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Her gün ve her saat teknik destek sağlayan çağrı merkezimiz 7/24 güleryüzlü ekibiyle yanınızda. Belirtilen çağrı merkezi numarasından bize ulaşabilir, cihazınızın arızasının yerinde onarımını sağlayabilirsiniz.