Fikirtepe Beko Servisi

Beko cihazlarınızın aynı gün içinde tamir edilmesi, periyodik bakımlarının yapılması ve taşınma sonrası yerine montajı için Fikirtepe servisimizi hemen arayın. Firmamız tüm Beko tamir işlemleri için 1 yıl parça garantisi veriyor. Servisimiz tüm onarımları yerinde yapıyor. Fikirtepe Beko servisi şubemiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir.

Fikirtepe Beko Servisi arızalanan, bozulan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, kombi ve klima gibi cihazlarınız için onarım hizmeti vermektedir. Beklenmedik bir şekilde arıza çıkaran beyaz eşyalar günlük hayatı olumsuz yönde etkilemektedir. Gelişen teknoloji beyaz eşya sektörünü de etkilemektedir. Beyaz eşya cihazlarının çoğu akıllı ve hassastır. Bu yüzden evde onarım işine kalkışmanız kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Bu şekilde zaman ve para kaybına, dahası uzun vadede daha çok zarara neden olabilirsiniz.

Fikirtepe Beko Servisi siz değerli müşterilerimiz için profesyonel ve ekonomik hizmet sunmaktadır. Yerinde onarım hizmetiyle herhangi bir servis noktasında sizleri bekletmeden kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sağlamaktadır. Arızaların yenilenmemesi için bütün önlemler alınmaktadır.

Ülkemizde Beko firması tüketiciler tarafından en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından biridir. Bu kadar çok tercih edilmesinin altında müşteri güveni ve memnuniyetinin kazanılması yatmaktadır. Bizler de onarımını yaptığımız markanın bu özelliklerini verdiğimiz kaliteli hizmetle sürdürmeyi amaç ediniyoruz. Sizler de herhangi bir ürününüz arıza çıkardığında gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Fikirtepe Beko Beyaz Eşya Servisi

Servisimiz beyaz eşya konusunda uzman kadrosu ile sizlere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu cihazları için tamir hizmeti veriyor. Yerinde ve garantili beyaz eşya tamir desteği veriyoruz. Servisimiz tüm beyaz eşya onarımları için kullanılan parçalara 1 sene garanti veriyor. Garanti süresi içinde tekrar arızalanan parçalar ücretsiz bir şekilde değiştirilir. Uzman kadro ve orijinal yedek parça imkanları ile Fikirtepe Beko servisi her zaman yanınızda.

Fikirtepe mahallesinde yıllardır Beko servisi olarak hizmet veren şubemiz tüm onarımları gün içinde yapıyor. Beko beyaz eşyaların tamamı için Fikirtepe ofisimizi arayarak destek alabilirsiniz. Donanımlı Beko servis araçlarımız ile tüm Beko çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz.

Beko beyaz eşya modellerinin tümü için gerekli yedek parçalara sahibiz. Bu sayede onarımları yerinde ve cihazlarınızı taşımadan yapabiliyoruz. Arızalı Beko cihazlarınızı en hızlı şekilde ve yerinde tamir ettirebilmek için Fikirtepe şubemizi hemen arayın.

Fikirtepe Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabı onarımında son derece deneyimli teknisyenlerimiz ile siz değerli Fikirtepe mahallesi sakinlerine gün içinde onarım desteği veriyoruz. Eski yeni tüm Beko buzdolabı modelleri için bizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Fikirtepe Beko servisi olarak bütün arızaları yerinde gideriyoruz. Arıza ne olursa olsun asla buzdolabınızı taşımıyoruz.

Beko buzdolabınız su akıtıyor ise cihazın kapak contalarını kontrol edin ve tam olarak kapandıklarından emin olun. Eğer buzdolabınıza sıcak hava girişi varsa cihaz bloklanma yapar ve su kanalı tıkanacağı için iç kısımdan su akıtmaya başlar. Aynı arızanın diğer bir sebebi ise rezistans arızasıdır. Ara bölme parçası olan rezistans tam anlamıyla eritme yapamaz ise su kanalı yine tıkanır. Her iki durum için de Fikirtepe şubemizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Fikirtepe Beko Bulaşık Makinesi Servisi

fikirtepe beko servisi

Fikirtepe semtinde yıllardır Beko beyaz eşya servisi hizmetleri sunan firmamız tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Çalışmayan Beko bulaşık makinenizi aynı gün içinde tekrar kullanabilmek için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Nöbetçi servis ekiplerimiz ile sizlere kesintisiz Beko servis hizmeti sunuyoruz. Arıza durumunda Fikirtepe Beko servisi arayarak aynı gün onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Beko bulaşık makineleri en sade tasarımla en iyi yıkama hizmeti veriyor. Bu yüzden en çok tercih edilen markaların başında geliyor. Bizler de Fikirtepe Beko servisi olarak tüm modelleri yerinde tamir ediyoruz. Kaliteli ve garantili bir Beko bulaşık makinesi tamiri için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Fikirtepe Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko çamaşır makinesi arızalarının tamamını yerinde gideriyoruz. Arıza ne olursa olsun cihazlar taşınmadan yerinde yapılır. Üstelik servisimiz tarafından tamir edilen tüm Beko cihazlar 1 yıl garantilidir. Çalışmayan Beko çamaşır makinenizi aynı gün içinde kullanabilmek için Fikirtepe Beko servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Fikirtepe semtinin en eski beyaz eşya tamircisi olarak her zaman sizlerin yanındayız.

Neden Fikirtepe Beko Servisi?

Fikirtepe Beko Servisi arızalanan, bozulan beyaz eşyalarınızın yerinde onarımı için profesyonel ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Alanında uzman, deneyimli ve eğitimli teknikerlerle işbirliği içinde çalışan firmamız değerli müşterilerine her türlü teknik desteği ve hizmeti sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız müşteri sadakatine büyük önem vermektedir. Oluşturduğunuz arıza kaydının ardından birikimli teknikerlerimiz hemen sizleri bulunduğunuz yerde gezici araçlarıyla ziyaret etmekte, cihazınızdaki sorunu yerinde gidermektedir. Bu çok avantajlı bir durumdur.

Cihazınız, özel bir durum olmadıkça, kesinlikle herhangi bir servis noktasında bekletilmez. Cihazınızdaki sorunu doğru ve hızlı bir şekilde analiz eden ve çözüme kavuşturan ekibimiz güler yüzle, kaliteli hizmet vermektedir. Cihaza bir an önce müdahale eden uzman ekibimiz sizler için zaman ve para tasarrufu demektir.

Temel amaçlarımızdan biri bozulan cihazınızı ilk günkü performansıyla çalışır hale getirmek ve arızanın yenilemesini önlemektir. Bununla birlikte, yaptığımız işlemlerin 1 yıl garanti süresi vardır. Değişen parçalar için orijinal yedek parça kullanımı ve yapılan işin garantili olup olmaması tüketicilerin dikkat etmesi gereken önemli noktalardandır.