3 Ekim 2020

Başıbüyük Arçelik Servisi

ile acibademarcelik

Başıbüyük Arçelik servisi, Arçelik cihazların tamirinde deneyimli kadrosu ile siz Maltepe ilçesinde ikamet eden müşterilerine gün içinde hizmet veriyor. Tüm modellerin yedek parçaları, bakımları ve onarımları için Başıbüyük şubemizi hemen arayın. Sektördeki en eski ve köklü tamir firmalarından biri olarak sizlere yerinde çözümler üretiyoruz.

Arçelik Ocak Dönüşümü

Arçelik marka ocaklarınızın tüpten doğal gaza veya doğal gazdan tüpe dönüşümü için Başıbüyük Arçelik servis şubemizden talepte bulunabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin dönüşümlerini yapabilecek enjektör ve pipolara sahip bir firma olarak ocağınız ne kadar eski olursa olsun dönüşümünü yapabiliyoruz. Arçelik ocak dönüşümü için Maltepe genelinde ikamet eden Arçelik kullanıcıları bizi diledikleri zaman arayabilirler.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde işinin ehli ve tecrübeli kadrosu ile Maltepe ilçesinde Arçelik buzdolabı tamir hizmetleri sunan firmamız arıza ne olursa olsun tamiri yerinde yapıyor. Hangi arıza ile karşılaşırsanız karşılaşın Başıbüyük Arçelik servisi arayarak tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • Arçelik buzdolabı soğutmuyor
  • Arçelik buzdolabı ses yapıyor
  • Arçelik buzdolabı su akıtıyor
  • Arçelik buzdolabı koku yapıyor
  • Arçelik buzdolabı kapısı düşüyor
  • Arçelik buzdolabı karlanma yapıyor

Arçelik buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Eğer sizin de Arçelik buzdolabınız alt bölmeyi soğutmuyor ise bizi arayarak sorunu kökünden çözebilirsiniz.