Başıbüyük Arçelik Servisi

3 Ekim 2020 ile acibademarcelik

Arçelik cihazlarınızı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. 1 yıl garantili Arçelik teknik servis hizmeti almak için tek yapmanız gereken Başıbüyük Arçelik servisi arayarak kayıt bırakmaktır. Profesyonel bir çözüm için bizleri hemen arayın. Firma olarak sahip olduğumuz teknik ekipmanlar ve yedek parçalar ile en hızlı çözümleri üretiyoruz. Teknisyenlerimizin her biri işinin ehli kişilerdir. Sahip oldukları imkânlar ile git gel yapmadan sorunlarınızı tek seferde gideriyor.

Başıbüyük Arçelik servisi, Arçelik cihazların tamirinde deneyimli kadrosu ile siz Maltepe ilçesinde ikamet eden müşterilerine gün içinde hizmet veriyor. Tüm modellerin yedek parçaları, bakımları ve onarımları için Başıbüyük şubemizi hemen arayın. Sektördeki en eski ve köklü tamir firmalarından biri olarak sizlere yerinde çözümler üretiyoruz.

Başıbüyük Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Başıbüyük mahallesinde yıllardır Arçelik kullanıcıları için tamir hizmetleri sunan firmamız her işlemi yerinde yapıyor. Temiz yıkamayan, çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Arçelik çamaşır makineleri için bizi arayarak onarım desteği alabilirsiniz. Başıbüyük Arçelik servisi donanımlı servis araçları ile haftanın 7 günü sizlerin yanında. Her biri işinin ehli teknisyenlerimiz ile sizlere kusursuz onarım desteği veriyoruz. Garantili Arçelik bulaşık makinesi tamiri için hemen arayın.

Başıbüyük Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Sıkarken aşırı ses mi yapıyor? Suyunu boşaltmıyor mu? Tüm bu sorunlar ve diğer tüm problemler için Başıbüyük Arçelik servisi arayarak tamir hizmetleri alabilirsiniz. Bölgenin en büyük firmalarından biri olarak sorunlarınıza kısa sürede ve yerinde çözüyoruz. Arçelik çamaşır makinelerinde sadece kazan arızalarında cihazlar atölyeye alınır. İşçilik uzun sürdüğü ve ortalığı batıracağı için atölye ortamına ihtiyaç vardır. Geri kalan tüm arızaların onarımları için yerinde destekler sunuyoruz.

Başıbüyük Arçelik Ocak Dönüşümü

Arçelik marka ocaklarınızın tüpten doğal gaza veya doğal gazdan tüpe dönüşümü için Başıbüyük Arçelik servis şubemizden talepte bulunabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin dönüşümlerini yapabilecek enjektör ve pipolara sahip bir firma olarak ocağınız ne kadar eski olursa olsun dönüşümünü yapabiliyoruz. Arçelik ocak dönüşümü için Maltepe genelinde ikamet eden Arçelik kullanıcıları bizi diledikleri zaman arayabilirler.

Başıbüyük Arçelik Buzdolabı Servisi

başıbüyük arçelik buzdolabı servisi

Buzdolabı tamirinde işinin ehli ve tecrübeli kadrosu ile Maltepe ilçesinde Arçelik buzdolabı tamir hizmetleri sunan firmamız arıza ne olursa olsun tamiri yerinde yapıyor. Hangi arıza ile karşılaşırsanız karşılaşın Başıbüyük Arçelik servisi arayarak tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Arçelik buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Eğer sizin de Arçelik buzdolabınız alt bölmeyi soğutmuyor ise bizi arayarak sorunu kökünden çözebilirsiniz.

Maltepe ilçesinin en eski şubelerinden biriyiz. Arçelik buzdolabınız ne kadar eski olursa olsun hızlıca tamirini yaptırabilirsiniz. Orijinal yedek parça imkanlarımız ile her zaman yanınızdayız.

Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm dolaplar 1 yıl garantilidir. Garanti süresi içinde aynı parçanın arızalanması durumunda ücretsiz değişim yapıyoruz. Farklı bir arıza durumunda ise tespit için servis ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Servisimizde çalışan ustalarımızın her biri işinin ehlidir. Firma olarak prensibimiz dolabı taşımadan tamir etmektir. Sorunu ne olursa olsun Arçelik buzdolabınızı taşımadan tamir ediyoruz.