11 Ocak 2021

Fındıklı Ariston Servisi

ile acibademarcelik

Fındıklı Ariston servisi, aynı gün içinde Ariston cihazlarınızın tamiri, bakımı ve montajı için bizi hemen arayın. Servisimizde yapılan onarımların her biri 1 sene garantilidir. Titiz ve kaliteli hizmetin adresi Fındıklı şubemizde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi gibi tüm cihazların onarımlarını yaptırabilirsiniz.

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makinesi kullanıcılarına gün içinde çözüm üretiyoruz. Arızası ne olursa olsun taşınmadan, de-montaj yapılmadan yerinde onarım için Fındıklı Ariston servisi hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü arızalı Ariston bulaşık makineniz için ulaşabilirsiniz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olan firmamız sorunlara en hızlı ve ekonomik çözümleri üretiyor.

1 Yıl Garantili Ariston Servis

Arızalı cihazlarınızın bir daha arıza yapmaması gibi bir durum elbette mümkün değil. Bununla ilgili size garanti vermek yanıltıcı ve aldatıcıdır. Servis olarak sadece değiştirdiğimiz parçalara garanti veriyoruz. Parça değişiminden sonra deneyip emin oluyoruz. Garanti süresi içinde taktığımız parça tekrar arızalanırsa ücret talep etmeden değişimini tekrar yapıyoruz.