11 Ocak 2021

Fındıklı Ariston Servisi

ile acibademarcelik

Ariston beyaz eşyaların tamiri, bakımı ve montajı için Fındıklı şubemizi dilediğiniz zaman arayarak destek alabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile sizlere kısa sürede çözümler üretiyoruz. Fındıklı Ariston servisi olarak tüm beyaz eşya modellerini tamir edecek yedek parça ve ekipmanlara sahibiz. Siz de arızalı beyaz eşyalarınızı kısa sürede tamir ettirmek için bizi hemen arayın.

Fındıklı Ariston servisi, aynı gün içinde Ariston cihazlarınızın tamiri, bakımı ve montajı için bizi hemen arayın. Servisimizde yapılan onarımların her biri 1 sene garantilidir. Titiz ve kaliteli hizmetin adresi Fındıklı şubemizde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi gibi tüm cihazların onarımlarını yaptırabilirsiniz.

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makinesi kullanıcılarına gün içinde çözüm üretiyoruz. Arızası ne olursa olsun taşınmadan, de-montaj yapılmadan yerinde onarım için Fındıklı Ariston servisi hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü arızalı Ariston bulaşık makineniz için ulaşabilirsiniz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olan firmamız sorunlara en hızlı ve ekonomik çözümleri üretiyor.

Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyorsa Fındıklı Ariston servisi hemen arayın. Firmamız Maltepe ilçe sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde geliyor. 1 yıl garantili Ariston buzdolabı tamiri için doğru yerdesiniz. Ariston buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza kart arızasıdır. Bu arızanın en büyük sebebi voltaj kaynaklıdır ve telafisi mümkündür.

1 Yıl Garantili Ariston Servis

Arızalı cihazlarınızın bir daha arıza yapmaması gibi bir durum elbette mümkün değil. Bununla ilgili size garanti vermek yanıltıcı ve aldatıcıdır. Servis olarak sadece değiştirdiğimiz parçalara garanti veriyoruz. Parça değişiminden sonra deneyip emin oluyoruz. Garanti süresi içinde taktığımız parça tekrar arızalanırsa ücret talep etmeden değişimini tekrar yapıyoruz.